reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-09 - 2021-12-10

Futbol w telewizji 27.08.2006

dodano: 2006-08-27 07:18 | aktualizacja: 2006-08-27 07:21
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 27 sierpnia


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Spartak Nalchik (12:00)
- ORT 1 Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
- ORT 1 Latvia (5E - Videoguard)
- ORT 1 International (13E - FTA)
- Retransmisja (21:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:35): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


LFP Segunda Division (Hiszpania): Sporting Dijon vs. Valladolid (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


1st Division (Rosja): Uralan vs. Dinamo Makhachkala (12:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Rot-Weiss Essen (14:00)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Braunschweig vs. Koblenz (14:00)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Erzgebirge Aue (14:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Hansa Rostock (14:00)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Paderborn (14:00)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (1/4 finału): Płn. Korea vs. Francja (14:00)
- Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport 2 PL (13E - Seca 2)


Championship (Anglia): Sheffield Wednesday vs. Leeds United (14:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportsNet World (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (16:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:05): Sport Italia (13E - FTA)


Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Ajax (14:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- TeleSport Albania (16E - Conax)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)
- Retransmisja (18:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (18:25): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. PSV Eindhoven (14:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Heracles Almelo (14:30)
- Retransmisja (16:25): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Groningen (14:30)
- Retransmisja (19:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. Silkeborg (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Horsens vs. OB Odense (15:00)
- Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Randers vs. Esbjerg (15:00)
- Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Viborg vs. Vejle Boldklub (15:00)
- Viasat Xtra 4 (5E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Newcastle United (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (20:40): MegaSport (4W - BISS)


Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Rostov (15:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Shinnik vs. CSKA Moscow (15:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (18:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (18:45): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (15:00)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Prva TV (4W - FTA)
- Retransmisja (16:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:00): Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


CAF (Grupa B): Enyimba vs. ASEC Abidjan (16:00)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Liga 1 (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Poli Iasi (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): National Bucharest vs. Otelul Galati (16:00)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Tom' Tomsk (16:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:45): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Ligue 2 (Francja): Châteautoux vs. Istres (16:30)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Blackburn Rovers vs. Chelsea (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Lider TV (36E & 13E - RAS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHTV 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Hertha Berlin (17:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (20:40): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Eintracht Frankfurt (17:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Liga 1 (Rumunia): UTA Arad vs. Rapid Bucharest (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Oster (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): GAIS vs. Helsingborg (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): Halmstad vs. Häcken (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


LFP Segunda Division (Hiszpania): Castellón vs. Read Madrid Castilla (17:30)
- Real Madrid TV (28.5E & 19.2E & 13E & 30W - FTA)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Jupiler League (Belgia): AA Gent vs. Charleroi (18:00)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. AaB Aalborg (18:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Le Mans (18:00)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Sedan (18:00)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Auxerre (18:00)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Rennes (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
- Retransmisja (21:15): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Kerkyra (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): OFI Crete vs. AEK Athens (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Molde (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Start (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Sandefjord (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Tromsø (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Vålerenga (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kiev vs. Metalist (18:00)
- NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- STB Kiev (4W - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (19:40): Inter + (5E - FTA)


Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. Metalurg Donetsk (18:00)
- Inter + (5E - FTA)


Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Illichivets (18:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Super Lige (Serbia): Vojvodina vs. Partizan Belgrade (18:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- RTS Sat (13E - FTA)


CAF (Grupa B): Hearts of Oak vs. Orlando Pirates (18:30)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Benidorm vs. Valencia "B" (18:30)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Primera Division (Argentyna): Estudiantes LP vs. Belgrano (19:00)
- NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)


LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo vs. Real Zaragoza (19:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (20:30): Sport + (19.2E - Seca 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Gimnàstic (19:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Osasuna vs. Getafe (19:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Atlético Madrid (19:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Retransmisja (21:00): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)


LFP Primera Division (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Real Mallorca (19:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Villarreal (19:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
- Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:00): Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Denizlispor (19:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Primera Division (Meksyk): Pumas UNAM vs. Toluca (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Wisła Kraków (19:15)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Dinamo Bucharest (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super League (Grecja): Panionios vs. Olympiacos (20:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Tippeligaen (Norwegia): Lillestrøm vs. Ham-Kam (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Gambrinus Liga (Czechy): Mladá Boleslav vs. Sparta Prague (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Internacional vs. Vasco da Gama (21:00)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Flamengo vs. São Paulo (21:00)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Lens (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Saudi Sports (26E - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Real Sociedad (21:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


Super Lig (Turcja): Sakaryaspor vs. Fenerbahçe (21:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Primera Division (Argentyna): San Lorenzo vs. Boca Juniors (21:10)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)


Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. Nacional Madeira (22:15)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Fútbol Profesional (Kolumbia): Atlético Nacional vs. Envigado (22:30)
- TV Colombia (13E & 18W - Irdeto 2)


Primera Division (Meksyk): Club América vs. Veracruz (23:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera A (Ekwador): Barcelona Guayaquil vs. LDU Quito (23:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Ponte Preta vs. Palmeiras (23:10)
- Retransmisja (0:50): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Argentyna): River Plate vs. Argentinos Juniors (23:30)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...