reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Futbol w telewizji 6.09.2006

dodano: 2006-09-04 19:39
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 6 września


AFC (Grupa B): Korea Płd. vs. Tajwan (13:00)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC (Grupa E): Singapur vs. Chiny (13:30)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC (Grupa F): Hong Kong vs. Uzbekistan (14:00)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa do lat 21 (Grupa 6): Rosja vs. Węgry (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


AFC (Grupa A): Jemen vs. Japonia (15:00)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC (Grupa E): Irak vs. Palestyna (16:00)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Euro 2008 (Grupa A): Azerbejdżan vs. Kazachstan (16:00)
- Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)


Mistrzostwa do lat 21 (Grupa 9): Czechy vs. Białoruś (16:30)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)


Euro 2008 (Grupa E): Rosja vs. Chorwacja (17:00)
- ORT 1 Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- RTL Croatia (16E - Viaccess PC 2.5)
- ORT 1 International (13E - FTA)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


AFC (Grupa C): Zjednoczone Emiraty Arabskie vs. Jordania (17:15)
- Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)


AFC (Grupa F): Katar vs. Bangladesz (17:30)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Euro 2008 (Grupa A): Armenia vs. Belgia (18:00)
- VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Armenia TV (13E & 10E - FTA)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:55): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa B): Ukraina vs. Gruzja (18:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


AFC (Grupa C): Oman vs. Pakistan (18:00)
- ART Sports 6 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC (Grupa B): Syria vs. Iran (18:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)


Euro 2008 (Grupa B): Litwa vs. Szkocja (18:30)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (19:30): MegaSport (4W - BISS)


Euro 2008 (Grupa C): Norwegia vs. Mołdawia (19:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)
- OBN (4W - FTA)


Euro 2008 (Grupa C): Turcja vs. Malta (19:00)
- ATV Türkiye (42E - FTA)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Euro 2008 (Grupa A): Finlandia vs. Portugalia (19:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport Finland (0.8W - Conax)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Madeira (30W - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa G): Bułgaria vs. Słowenia (19:00)
- Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Euro 2008 (Grupa E): Izrael vs. Andora (19:00)
- IBA Channel 1 (4W - Analog)


Euro 2008 (Grupa F): Szwecja vs. Liechtenstein (19:30)
- TV 3 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:15): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


AFC (Grupa D): Kuwejt vs. Australia (19:30)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC (Grupa A): Arabia Saudyjska vs. Indie (19:30)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Euro 2008 (Grupa G): Albania vs. Rumunia (20:00)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa F): Islandia vs. Dania (20:05)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


Four Nations Tournament: Szwajcaria vs. Kostaryka (20:15)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Four Nations Tournament: Austria vs. Wenezuela (20:15)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Euro 2008 (Grupa C): Bośnia i Hercegowina vs. Węgry (20:15)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Sport N (5E - Videoguard)


Euro 2008 (Grupa D): Słowacja vs. Czechy (20:15)
- Setanta Ireland (28.2E - Videoguard)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
- Retransmisja (23:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Euro 2008 (Grupa A): Polska vs. Serbia (20:30)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa G): Holandia vs. Białoruś (20:30)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Prva TV (4W - FTA)
- Retransmisja (23:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa D): San Marino vs. Niemcy (20:45)
- ZDF (19.2E - FTA)
- Retransmisja (0:50): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa B): Francja vs. Włochy (21:00)
- TRT 1 (42E & 7E - FTA)
- SKY Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- RAI Uno (13E - Seca 1)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TF 1 (5W - Analog)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa E): Macedonia vs. Anglia (21:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Retransmisja (23:00): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Euro 2008 (Grupa F): Irlandia Płn. vs. Hiszpania (21:15)
- BBC Two Ireland (28.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:10): Sport N (5E - Videoguard)


Recopa Sudamericana (FINAŁ): Boca Juniors vs. São Paulo (2:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (4:00): Fox Sports Middle East (16E - FTA)
- Retransmisja (4:00): Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)


Copa Sudamericana: Vasco da Gama vs. Corinthians (3:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (7.09 - 21:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...