reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezentacja - Systemu GTN easy

dodano: 2006-09-20 17:16 | aktualizacja: 2016-07-31 22:01
autor: Anna Sulisz | źródło:

Podczas wystawy SAT KRAK 2006 Pan Marian Pokorski, Redaktor Naczelny SATacademy poprowadzi prezentację na temat: GTN-easy economic aministration system. GTN-easy jest nowym, rewolucyjnym systemem do rozprowadzania multimedialnych sygnałów w zakresie częstotliwości 5…2200 MHz. System bazuje na multiswitchach wyposażonych w komputerowy system sterowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Atrybuty systemu GTN Easy: - komputerowe ustawienie parametrów, - archiwacja parametrów sieci, - elektronicznie ustawienie tłumienności i preemfazy, - system dla odbioru 5…17 poziomów (jedna do czterech pozycji satelitarnych). - stała kontrola temperatury, prądu dla LNB, poziomu sygnału ii, - lokalne i zdalne administrowanie abonentów (wyłączenie pakietyzacja włączenie abonentów sieci), - pakietyzacja programów dla abonentów, - lokalna i zdalna kontrola statusu sieci. Możliwości sieć multimedialnej z systemem GTN Easy Dzięki nowoczesnej technologii opartej na technice DiSEqC i elementach stosowanych w technice komputerowej, firma GTN opracowała system, który na dzień dzisiejszy można określić jako rewolucyjny. W sieci zbudowanej na podzespołach GTN Easy korzystamy z: 1.Obioru telewizyjnych i radiowych programów satelitarnych z jedne do czterech pozycji geostacjonarnych. 2.Odbioru analogowych programów, telewizyjnych i radiowych emitowanych cyfrowych nadajników naziemnych. 3.Odbioru cyfrowych programów, telewizyjnych i radiowych emitowanych cyfrowych nadajników naziemnych. 4.Odbioru cyfrowych i analogowych programów emitowanych przez telewizję kablową. 5.Całego pakietu Tryply (Telefon, Internet i TV), którym dysponuje sieć TVK. 6.Usług w kanale zwrotnym TVK. 7.Lokalnych kamer telewizyjnych od osiedlowych poprzez budynkowe do indywidualnych. 8.Lokalnych i sąsiedzkich programów telewizyjnych. GTN Easy jest systemem samokontrolujący swoje parametry z możliwością zdalnego serwisu poprzez linie telefoniczne, przy czym odległości nie grają tutaj żadnej roli. GTN Easy jest systemem otwartym, tak geograficznie jak i historycznie. Data i godzina prezentacji zostanie ustalona w terminie późniejszym i zamieszczone na stronie internetowej SAT KRAK 2006


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...