Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 23 września
Liga 2 (Rumunia): Otopeni vs. Brasov (10:00)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Rangers (13:30)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Liverpool vs. Tottenham Hotspur (13:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
NB I (Węgry): Tatabánya vs. Debrecen (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. AaB Aalborg (15:15)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Wolfsburg (15:30)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Alemannia Aachen (15:30)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Werder Bremen (15:30)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:15): NTV Türk (42E - FTA)
-
Retransmisja (21:15): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Arsenal vs. Sheffield United (16:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:30): Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Watford (16:00)
-
ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Manchester City vs. West Ham United (16:00)
-
ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Fulham vs. Chelsea (16:00)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
5 Kanalas (4W - BISS)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Charlton Athletic (16:00)
-
ART Sports 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Scandinavia (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Genoa vs. Piacenza (16:00)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Napoli vs. Triestina (16:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Verona vs. Brescia (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Vicenza (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Crotone (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Pescara (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Spezia (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Championship (Anglia): Burnley vs. Southampton (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie B (Włochy): Juventus vs. Modena (16:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. National Bucharest (16:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Arezzo (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): UTA Arad vs. CFR Cluj (16:00)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Championship (Anglia): Leeds United vs. Birmingham City (16:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist vs. Kryvbas (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. Unirea Urziceni (17:00)
-
National TV (16E - FTA)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Midtjylland (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Lille (17:15)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + France (19.2E - Seca 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Livorno vs. AC Milan (18:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:30): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Shakhtar Donetsk (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. AEK Athens (18:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Reading vs. Manchester United (18:15)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Galatasaray (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Otelul Galati (19:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. PSV Eindhoven (19:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Gloria Bistrita (20:00)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Troyes (20:00)
-
Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. St Etienne (20:00)
-
Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Nancy (20:00)
-
Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Sedan (20:00)
-
Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Sochaux (20:00)
-
Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Lorient (20:00)
-
Kiosque 9 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Valenciennes (20:00)
-
Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. OFI Crete (20:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Sparta Rotterdam (20:00)
-
Skrót (21:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Heracles Almelo (20:00)
-
Skrót (23:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
HNL Ozujsko (Chorwacja): Osijek vs. Hajduk Split (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Legia Warszawa (20:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Catania vs. Messina (20:30)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Fluminense vs. Fortaleza (21:00)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:15): Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Internacional vs. Corinthians (21:00)
-
Retransmisja (23:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Betis vs. Real Madrid (22:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:20): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
Primera Division (Meksyk): San Luis vs. Pachuca (22:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Super Liga (Portugalia): Aves vs. Sporting Lisbon (22:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (24.09 - 12:45): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Belgrano (23:20)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Tigres UANL vs. Santos (1:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Lanús vs. San Lorenzo (1:10)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division (Meksyk): Atlas vs. Toluca (2:45)
-
Retransmisja (3:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.