reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ono ujednolica ofertę

dodano: 2006-09-26 15:34 | aktualizacja: 2006-09-26 21:46
autor: Anna Sulisz | źródło: adtv

Od początku października największy, hiszpański operator sieci kablowej - Ono ujednolici swoją ofertę telewizyjną na całym obszarze kraju. Wszystkie sieci kablowe obsługiwane przez ONO, w tym Auna, będą proponować taką samą ofertę programową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dotychczas sieci sieci nabyte ostatnio przez ONO oferowały różne usługi telewizyjne. Od października sieci należące do ONO zaproponują trzy pakiety telewizyjne - Familiar, Estrella i Premium oraz usługi telefoniczne i dostęp do internetu.

Ono zdecydowało się także na zaprzestanie emisji 22 kanałów DVB-T, po to tylko, by uniknąć płacenia operatorom telewizyjnym opłaty za emisje kanałów. Tego rodzaju opłata wynikła z decyzji hiszpańskiego rządu.

To prawdopodobnie skomplikuje kwestię pokrycia kanałów DVB-T w Hiszpanii. Aby uniknąć opłat, również inni operatorzy kablowi pójdą za przykładem i zrezygnują z nadawania kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...