reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ono ujednolica ofertę

dodano: 2006-09-26 15:34 | aktualizacja: 2006-09-26 21:46
autor: Anna Sulisz | źródło: adtv

Od początku października największy, hiszpański operator sieci kablowej - Ono ujednolici swoją ofertę telewizyjną na całym obszarze kraju. Wszystkie sieci kablowe obsługiwane przez ONO, w tym Auna, będą proponować taką samą ofertę programową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dotychczas sieci sieci nabyte ostatnio przez ONO oferowały różne usługi telewizyjne. Od października sieci należące do ONO zaproponują trzy pakiety telewizyjne - Familiar, Estrella i Premium oraz usługi telefoniczne i dostęp do internetu.

Ono zdecydowało się także na zaprzestanie emisji 22 kanałów DVB-T, po to tylko, by uniknąć płacenia operatorom telewizyjnym opłaty za emisje kanałów. Tego rodzaju opłata wynikła z decyzji hiszpańskiego rządu.

To prawdopodobnie skomplikuje kwestię pokrycia kanałów DVB-T w Hiszpanii. Aby uniknąć opłat, również inni operatorzy kablowi pójdą za przykładem i zrezygnują z nadawania kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...