reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1 października terminy konferencji

dodano: 2006-09-27 12:23 | aktualizacja: 2016-07-31 22:01
autor: Anna Sulisz | źródło:

Podczas tegorocznej edycji SAT KRAK, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, w ramach imprez towarzyszących zostanie zorganizowanych szereg konferencji tematycznych i paneli dyskusyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już pierwszego dnia trwania targów, czyli 26 października, zapraszamy na konferencje poświęcone technologii wysokiej rozdzielczości. Wybrane firmy przybliżą tematykę HDTV i przedstawią możliwości telewizji HDTV i plany wprowadzania jej do polskich pakietów satelitarnych czy sieci kablowych. 27 października zapraszamy na spotkanie poświęcone przyszłości naziemnej telewizji cyfrowej. W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm, które będą również prezentować swoje produkty podczas wystawy. Już 1 października na stronie internetowej wystawy przedstawimy szczegółowy program konferencji, godziny, tematy i firmy uczestniczące w poszczególnych panelach dyskusyjnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...