Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 8 października
League One (Anglia): Brighton & H.A. vs. Blackpool (14:30)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
2 Liga (Polska): Zawisza vs. Stal Stalowa Wola (14:30)
-
TVP 3 (13E - Seca 2)
Serie B (Włochy): Genoa vs. Arezzo (15:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Vicenza (15:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Piacenza (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Pescara (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Verona vs. Crotone (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Spezia (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Triestina (15:00)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Napoli vs. Rimini (15:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Superettan (Szwecja): Orebro vs. Qviding FIF (16:00)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
League Two (Anglia): Grimsby Town vs. Hereford United (17:00)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Liga BBVA (Hiszpania): Ciudad Murcia vs. Málaga (17:30)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Valencia "B" vs. L'Hospitalet (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Towarzyski: Katalonia vs. Kraj Basków (18:30)
-
ETB Sat (19.2E & 30W - FTA)
-
TVC Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Primera A (Ekwador): Macará vs. Azogues (18:30)
-
Canal 1 Internacional (30W - FTA)
Primera Division (Meksyk): Pumas UNAM vs. San Luis (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Racing Club vs. Colón Santa Fe (19:00)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Albacente vs. Real Murcia (20:30)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Serie C1/B (Włochy): Foggia vs. Avellino (20:45)
-
RAI Sport Sat (13E - FTA)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Goiás vs. Corinthians (21:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (1:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): River Plate vs. Boca Juniors (21:10)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
Primera Division (Meksyk): Club América vs. Necaxa (23:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. San Lorenzo (23:30)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.