reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezentacja DVB-H w UKE

dodano: 2006-10-09 17:20 | aktualizacja: 2006-10-10 10:44
autor: Anna Sulisz | źródło: infotvfm.pl.

3 października 2006 roku w Centralnym Laboratorium Badań Technicznych UKE miała miejsce prezentacja systemu cyfrowej telewizji mobilnej DVB-H. Prezentację zorganizowała spółka INFO-TV-FM, operator telekomunikacyjny w zakresie radiodyfuzji i IRTE S.p.A. - włoski producent urządzeń i rozwiązań DVB-T i DVB-H.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie spotkania zgromadzeni gości mieli okazję zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami firmy IRTE. Pokazano m.in. pracę „na żywo” pojedynczej stacji nadawczej DVB-H, z wykorzystaniem do odbioru telefonów komórkowych. Nie zabrakło także dyskusji dotyczących przyszłości mobilnej telewizji w Polsce.

Spółka IRTE odpowiada za uruchomienie telewizji mobilnej na terenie Włoch dla spółki 3 Italia. Usługa ta okazała się dużym sukcesem.

Na prezentację przybyli przedstawiciele nadawców publicznych i komercyjnych, operatorów telefonii komórkowej, UKE, Instytutu Łączności, a także wielu instytucji i przedsiębiorstw.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...