reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza n platforma

dodano: 2006-10-12 13:32 | aktualizacja: 2006-10-12 14:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: ITI Neovision

Neovision 12 października o godzinie 16:00 ma ruszyć nsport HD. Tym samym ruszyła też sprzedaż nboxów HDTV telewizji nowej generacji, czyli trzeciej polskiej platformy - n. W redakcji SAT Kuriera od 11 października mamy nboxa HDTV i ostro go testujemy - opis w drukowanym wydaniu 5/2006.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bardzo cieszymy się, że po wielu miesiącach intensywnych przygotowań nadszedł wreszcie dzień, w którym z satysfakcją oddajemy w ręce naszych klientów telewizję nowej generacji n. Udało nam się stworzyć produkt, który wyznaczy nowe standardy na rynku mediów w Polsce. Potencjał telewizji nowej generacji tkwi w połączeniu najnowszych technologii telewizyjnych z wyjątkową ofertą programową – powiedział Maciej Sojka Prezes ITI Neovision.

Oferta programowa telewizji nowej generacji to siedem pakietów tematycznych:

„style, moda, muzyka”, „dzieci”, „cinemax” - każdy dostępny w cenie 10zł. Przy wyborze pakietu „hity filmowe” klient dostaje pakiet „cinemax” w prezencie, do końca 2007r.; „hity filmowe”, „kultura, nauka, świat”, „sport i motoryzacja” - każdy dostępny w cenie 16zł;
oraz „informacja i rozrywka” – który przy wyborze 2 z 6 pakietów otrzymywany jest w prezencie.

Do końca października 2006r. klienci telewizji nowej generacji n nie będą płacić za abonament. Dotyczy to wszystkich siedmiu pakietów.

W ofercie znajdzie się wiele nowych kanałów, dotychczas niedostępnych na naszym rynku. Są to m.in.: Baby TV, nsport, TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój.

telewizja nowej generacji oferuje swoim klientom dwa urządzenia: nbox HDTV i nbox HDTV recorder. Sprzedaż nbox HDTV recordera rozpocznie się w połowie listopada.

Sieć dystrybucji n to ponad 1500 punktów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...

Konwerter Octo Inverto Black Pro IDLB-OCTL40

Konwerter Inverto typu Universal z ośmioma niezależnymi wyjściami - dla...

169 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama