reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza n platforma

dodano: 2006-10-12 13:32 | aktualizacja: 2006-10-12 14:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: ITI Neovision

Neovision 12 października o godzinie 16:00 ma ruszyć nsport HD. Tym samym ruszyła też sprzedaż nboxów HDTV telewizji nowej generacji, czyli trzeciej polskiej platformy - n. W redakcji SAT Kuriera od 11 października mamy nboxa HDTV i ostro go testujemy - opis w drukowanym wydaniu 5/2006.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bardzo cieszymy się, że po wielu miesiącach intensywnych przygotowań nadszedł wreszcie dzień, w którym z satysfakcją oddajemy w ręce naszych klientów telewizję nowej generacji n. Udało nam się stworzyć produkt, który wyznaczy nowe standardy na rynku mediów w Polsce. Potencjał telewizji nowej generacji tkwi w połączeniu najnowszych technologii telewizyjnych z wyjątkową ofertą programową – powiedział Maciej Sojka Prezes ITI Neovision.

Oferta programowa telewizji nowej generacji to siedem pakietów tematycznych:

„style, moda, muzyka”, „dzieci”, „cinemax” - każdy dostępny w cenie 10zł. Przy wyborze pakietu „hity filmowe” klient dostaje pakiet „cinemax” w prezencie, do końca 2007r.; „hity filmowe”, „kultura, nauka, świat”, „sport i motoryzacja” - każdy dostępny w cenie 16zł;
oraz „informacja i rozrywka” – który przy wyborze 2 z 6 pakietów otrzymywany jest w prezencie.

Do końca października 2006r. klienci telewizji nowej generacji n nie będą płacić za abonament. Dotyczy to wszystkich siedmiu pakietów.

W ofercie znajdzie się wiele nowych kanałów, dotychczas niedostępnych na naszym rynku. Są to m.in.: Baby TV, nsport, TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój.

telewizja nowej generacji oferuje swoim klientom dwa urządzenia: nbox HDTV i nbox HDTV recorder. Sprzedaż nbox HDTV recordera rozpocznie się w połowie listopada.

Sieć dystrybucji n to ponad 1500 punktów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron Syma X15W Czarny (RTF)

219 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 140

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...
reklama