reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-14 - 2022-08-15

Futbol w telewizji 1.11.2006

dodano: 2006-10-30 20:12 | aktualizacja: 2006-11-01 21:18
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 1 listopada


Serie B (Włochy): Frosinone vs. Lecce (15:00)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Cesena vs. Triestina (17:30)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Juventus vs. Brescia (17:30)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Liga Mistrzów (Grupa E): Olympique Lyon vs. Dynamo Kiev (20:45)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TVN Turbo (13E - Conax/Seca 2/Nagravision 2)
- TF 1 (5W - Analog)
- Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:40): Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:45): Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)


Liga Mistrzów (Grupa E): Real Madrid vs. Steaua Bucharest (20:45)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Ciné + 2 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- Sigma Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Pro TV Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:40): Star TV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga Mistrzów (Grupa F): Benfica vs. Celtic (20:45)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Ciné + 3 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:15): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- Retransmisja (23:45): TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (Grupa F): FC Copenhagen vs. Manchester United (20:45)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Ciné + 4 (19.2E - Seca 2)
- Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:55): Viasat 3 (19.2E & 5E & 1W - Cryptoworks/Viaccess PC 2.3/Videoguard/Nagravision 2)



Liga Mistrzów (Grupa G): Arsenal vs. CSKA Moscow (20:45)
- n Sport HD(13E - Conax CAS7)
- Ans TV (42E - FTA)
- Rustavi 2 (42E - FTA)
- Star TV Türk (42E - FTA)
- Sigma TV (39E - Griffin)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
- Canal + 2 Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Ciné + 8 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Viasat 3 (19.2E & 5E & 1W - Cryptoworks/Viaccess PC 2.3/Videoguard/Nagravision 2)
- TV B92 (16E - Codicrypt)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- bTV (5E - BISS)
- TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
- TV 3 Slovenija (4W - FTA)
- Retransmisja (22:45): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:00): TV 3 Norge (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (Grupa G): Hamburg vs. FC Porto (20:45)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Ciné + 9 (19.2E - Seca 2)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Viasat Xtra 4 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:40): Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)


Liga Mistrzów (Grupa H): AEK Athens vs. Lille (20:45)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Ciné + 6 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Sigma Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:40): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)


Liga Mistrzów (Grupa H): AC Milan vs. Anderlecht (20:45)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Ciné + 7 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- RAI Uno (13E - Seca 1)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
- Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:50): TVN Turbo (13E - Conax/Seca 2/Nagravision 2)
- Retransmisja (23:30): Rustavi 2 (42E - FTA)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Caetano vs. Fluminense (1:45)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Copa Sudamericana (1/4 finału): Toluca vs. San Lorenzo (2:15)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...