dodano: 2006-11-02 01:12 | aktualizacja:
2006-11-03 05:48
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek 3 listopada
National League (Azerbejdżan): Neftchi vs. Simurg (12:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. FC Arges (13:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
AFC Cup 2006 (FINAŁ): Al Muharraq vs. Al Faysali (16:00)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Dubai Sports 2 (13E - FTA)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Rot-Weiss Essen (18:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Braunschweig (18:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Carl Zeiss Jena (18:00)
-
Arena 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Paderborn (18:00)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. FC Cologne (18:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Unterhaching vs. Wacker Burghausen (18:00)
-
Arena 8 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Gaziantepspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
NB I (Węgry): MTK Hungaria vs. Honvéd (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Lech Poznań (20:00)
-
Canal + Polska (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:45): Canal + Sport (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Willem II (20:15)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bochum (20:30)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
Eircom Premier League (Irlandia): Shelbourne vs. Drogheda United (20:30)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Grenoble vs. Caen (20:30)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Serie B (Włochy): Modena vs. Piacenza (20:45)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie C1/A (Włochy): Pavia vs. Cremonese (20:45)
-
RAI Sport Sat (13E - FTA)
Super Liga (Portugalia): Belenenses vs. União Leiria (21:30)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Primera Division Apertura (Argentyna): Argentinos Juniors vs. Banfield (1:10)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.