reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-12 - 2022-08-13

Futbol w telewizji 15.11.2006

dodano: 2006-11-15 05:32
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 15 listopada


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa A): Japonia vs. Arabia Saudyjska (11:00)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa F): Uzbekistan vs. Katar (12:00)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa E): Singapur vs. Palestyna (12:30)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa E): Chiny vs. Irak (12:30)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa B): Iran vs. Korea Płd. (13:00)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Jaam-e-Jam 2 (13E - FTA)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa B): Syria vs. Tajwan (13:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Retransmisja (22:30): ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa F): Hong Kong vs. Bangladesz (13:00)
- ART Sports 6 (13E & 7W - Irdeto 2)


Greek Cup (Grecja): PAS Giannina vs. Egaleo Athens (14:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- ET 1 (13E - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa A): Jemen vs. Indie (14:00)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Towarzyski: Malta vs. Litwa (14:30)
- 5 Kanalas (4W - BISS)


Towarzyski: Gruzja vs. Urugwaj (15:00)
- GPB TV (42E - FTA)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa C): Zjednoczone Emiraty Arabskie vs. Pakistan (15:15)
- Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa C): Jordan vs. Oman (16:00)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


AFC Asian Cup Qualifiers (Grupa D): Bahrajn vs. Kuwejt (16:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Towarzyski: Algieria vs. Burkina Faso (17:00)
- Canal Algérie (19.2E & 13E & 22W - FTA)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa E): Macedonia vs. Rosja (17:00)
- ORT 1 Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (22:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Towarzyski: Estonia vs. Białoruś (17:00)
- Retransmisja (22:00): ETV Estonia (5E - FTA)


Towarzyski: Słowacja vs. Bułgaria (17:30)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


Greek Cup (Grecja): Niki Volos vs. Aris Thessaloniki (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa E): Izrael vs. Chorwacja (18:00)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:20): MegaSport (4W - BISS)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Finlandia vs. Armenia (18:00)
- Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Towarzyski: Wybrzeże Kości Słoniowej vs. Szwecja (18:15)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- TV 3 Sweden (5E - Videoguard)


Copa Sudamericana (półfinał): Atlético PR vs. Pachuca (18:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


Towarzyski: Holandia vs. Anglia (20:00)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Nova TV Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- BBC Interactive (28.2E - FTA)
- BBC One (28.2E - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- OBN (4W - FTA)
- TV 3 Slovenija (4W - FTA)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa D): Cypr vs. Niemcy (20:00)
- ZDF (19.2E & 13E - FTA)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:45): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (16.11 - 19:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Towarzyski: Serbia vs. Norwegia (20:00)
- RTS 1 (16E - Videoguard)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)


Towarzyski: Luksemburg vs. Togo (20:00)
- RTL Télé Lëtzebuerg (19.2E - FTA)


Towarzyski: Węgry vs. Kanada (20:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Towarzyski: Czechy vs. Dania (20:00)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- TV 3 Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:45): Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (0:30): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Belgia vs. Polska (20:30)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:50): Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)


Towarzyski: Szwajcaria vs. Brazylia (20:30)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- Sport Italia (13E - FTA)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:00): Alfa TV (39E - Griffin)
- Retransmisja (22:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (22:30): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa D): Irlandia vs. San Marino (20:30)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Towarzyski: Maroko vs. Gabon (20:30)
- RTM 1 Maroc (26E & 13E - FTA)
- RTM 1 Europe (19.2E & 13E - FTA)


Towarzyski: Austria vs. Trynidad i Tobago (20:30)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Nelson Mandela Cup: Egipt vs. Afryka Płd. (20:45)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Towarzyski: Włochy vs. Turcja (20:50)
- ATV Türkiye (42E - FTA)
- RAI International (13E - BISS)
- RAI Uno (13E - Seca 1)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:50): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


Towarzyski: Francja vs. Grecja (21:00)
- Lumiere TV (39E - Griffin)
- SKAI Hellas (39E - FTA)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TF 1 (5W - Analog)
- Retransmisja (0:00): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)


Towarzyski: Hiszpania vs. Rumunia (22:00)
- TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Portugalia vs. Kazachstan (22:00)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...