reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-04 - 2022-10-05

Futbol w telewizji 18.11.2006

dodano: 2006-11-16 21:45
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 18 listopada


Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. CSKA Moscow (12:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)
- Retransmisja (17:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Lokomotiv Moscow (12:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (14:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (14:10): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Premier League (Rosja): Rostov vs. Spartak Moscow (12:00)
- ORT 1 Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (15:50): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:05): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Dinamo Bucharest (12:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Poli Iasi (12:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Shinnik vs. Zenit St Petersburg (12:00)
- Retransmisja (14:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (16:15): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (16:15): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Torpedo Moscow (12:00)
- Retransmisja (19:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Rubin Kazan' (12:00)
- Retransmisja (21:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Rubin Kazan' (12:00)
- Retransmisja (22:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Plovdiv vs. Litex Lovech (13:00)
- Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Super League (Słowacja): MSK Zilina vs. ZTS Dubnica (13:00)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Vestel Manisaspor (13:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Steaua Bucharest (13:00)
- National TV (16E - FTA)


Premiership (Anglia): Manchester City vs. Fulham (13:45)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Super League (Grecja): AEK Athens vs. Kerkyra (14:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:15): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Beta Ethniki (Grecja): Kastoria vs. Panthrakikos (15:00)
- ET 3 (13E - Irdeto 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Shakhtar Donetsk (15:00)
- Inter + (5E - FTA)
- TRK Ukraine (5E - FTA)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


NB I (Węgry): Debrecen vs. Zalaegerszeg (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Stuttgart (15:30)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (17:00): SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:15): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (18:10): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (18:30): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (20:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:15): Alfa TV (39E - Griffin)


Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Schalke 04 (15:30)
- Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Werder Bremen (15:30)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Hamburg (15:30)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Bayer Leverkusen (15:30)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Hertha Berlin (15:30)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (18:00): SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (19:15): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Chelsea vs. West Ham United (16:00)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:40): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:00): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- Retransmisja (22:10): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Premiership (Anglia): Sheffield United vs. Manchester United (16:00)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- Canal + Mix (0.8W - Conax)
- 2M Maroc (12.5W - BISS)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:55): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Pogoń Szczecin (16:00)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


Premiership (Anglia): Arsenal vs. Newcastle United (16:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- 5 Kanalas (4W - BISS)
- Retransmisja (18:10): Canal + Mix (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:15): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (19:45): Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie B (Włochy): Lecce vs. Crotone (16:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Napoli vs. Bologna (16:00)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Genoa vs. Spezia (16:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Juventus (16:00)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Inverness CT (16:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Serie B (Włochy): Vicenza vs. Treviso (16:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Modena vs. Cesena (16:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Rimini vs. Verona (16:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Arezzo vs. Brescia (16:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Frosinone vs. Bari (16:00)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Everton vs. Bolton Wanderers (16:00)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:00): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Premiership (Anglia): Reading vs. Charlton Athletic (16:00)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Championship (Anglia): Leeds United vs. Southampton (16:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Watford (16:00)
- Retransmisja (22:00): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Division 1 (Cypr): Olympiakos Nicosia vs. Apollon Limassol (17:00)
- Lumiere TV (39E - Griffin)


CAF Africa Confederation Cup (FINAŁ): FAR Rabat vs. Etoile Sahel (17:00)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Midtjylland (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (18:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Lille (17:15)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:30): Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:05): Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:45): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (20:15): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Empoli vs. AC Milan (18:00)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- RAI International (13E - BISS)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Film 2 Sport W/E (0.8W - Conax)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Olympiacos (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Antalyaspor vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Arabian Champion's League (Last 32): Enppi vs. Al Faysali (18:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Liverpool (18:15)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:50): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Ekstraklasa (Polska): Zagłębie Lubin vs. Legia Warszawa (18:15)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Bundesliga (Austria): Superfund vs. Sturm Graz (18:30)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): Mattersburg vs. Wacker Tirol (18:30)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): Grazer AK vs. Josko Ried (18:30)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Altach (18:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Excelsior '31 (19:30)
- Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
- Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. UTA Arad (19:45)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Racing Santander (20:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. AZ Alkmaar (20:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- 2M Maroc (12.5W - BISS)
- Retransmisja (22:15): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. Heerenveen (20:00)
- Retransmisja (23:05): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Académica (20:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Lyon (20:30)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Palermo (20:30)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- OBN (4W - FTA)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nice (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Le Mans (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Bordeaux (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Troyes (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Lorient (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


Ligue 1 (Francja): Lens vs. Nantes (20:30)
- Simulcast: Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Flamengo vs. Atlético PR (21:10)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)


LFP Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Valencia (22:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Benfica (22:30)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Estudiantes LP (1:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...