reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-01 - 2022-10-02

Futbol w telewizji 19.11.2006

dodano: 2006-11-19 01:07
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 19 listopada


Liga BBVA (Hiszpania): Xerez vs. Real Murcia (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Liga Honra (Portugalia): Estoril vs. Vitória Guimarães (12:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Championship (Anglia): Ipswich Town vs. Norwich City (12:30)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportsNet World (7W - Irdeto 2)


Super Lige (Serbia): Voždovac vs. Smederevo (13:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- RTS Sat (13E - FTA)


Liga BBVA (Hiszpania): Ponferradina vs. Real Madrid Castilla (13:00)
- Real Madrid TV (19.2E & 13E & 30W - FTA)


Liga 1 (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Vaslui (13:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super Lig (Turcja): Sivasspor vs. Trabzonspor (14:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Unterhaching (14:00)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Greuther Fürth (14:00)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Wacker Burghausen (14:00)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Essen vs. Erzgebirge Aue (14:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. 1860 Munich (14:00)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Aston Villa (14:30)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Film 2 Sport W/E (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (16:20): Canal + Mix (0.8W - Conax)
- Retransmisja (17:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:00): TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Twente (14:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Vitesse Arnhem (14:30)
- Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Roda JC (14:30)
- Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Willem II (14:30)
- Retransmisja (19:55): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Serie A (Włochy): Internazionale vs. Reggina (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- HRT Plus (13E - Viaccess PC 2.5)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- RAI International (13E - BISS)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Roma vs. Catania (15:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Bravo (28.2E - Videoguard)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (16:00): Bravo +1 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (18:10): Canal + Mix (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:00): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:00): Alfa TV (39E - Griffin)


Serie A (Włochy): Massina vs. Lazio (15:00)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Horsens (15:00)
- Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Viborg vs. Esbjerg (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Silkeborg vs. OB Odense (15:00)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Hearts vs. Rangers (15:00)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- Tango TV (5E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Siena (15:00)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Ascoli vs. Fiorentina (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Livorno vs. Parma (15:00)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Chievo vs. Atalanta (15:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Tavriya (15:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Arabian Champion's League (Last 32): CA Bordj Bou Arreridj vs. Ismaili FC (15:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): Vejle Boldklub vs. AaB Aalborg (15:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Premier League (Walia): The New Saints vs. Rhyl (15:05)
- S4C Digital (28.2E - FTA)


Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Rapid Vienna (15:30)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Iraklis Saloniki (15:45)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (19:00): Alfa TV (39E - Griffin)


Division 1 (Egipt): Al Ahly vs. Petrojet (16:00)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Royal League (Skandynawia): Helsingborg vs. Rosenborg (16:00)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- TV Norge (1W - Conax)


Super League (Grecja): Panionios vs. Skoda Xanthi (16:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. Wisła Kraków (16:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Ligue 2 (Francja): Metz vs. Ajaccio (16:00)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)


Super League (Szwajcaria): St Gallen vs. Thun (16:00)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)


LFP Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Getafe (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)


LFP Primera Division (Hiszpania): Levante vs. Atlético Madrid (17:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)


Premiership (Anglia): Blackburn Rovers vs. Tottenham Hotspur (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- 5 Kanalas (4W - BISS)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)


Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Wolfsburg (17:00)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Athletic Bilbao (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Gimnàstic (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


1. Division (Cypr): AEP Paphos vs. Omonia Nicosia (17:00)
- Lumiere TV (39E - Griffin)


Segunda 2B Group I (Hiszpania): Leganés vs. Rayo Vallecano (17:00)
- Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)


Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Vorskla (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hannover 96 (17:00)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Real Betis (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Osasuna (17:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera A (Ekwador): El Nacional vs. Barcelona Guayaquil (17:30)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Liga BBVA (Hiszpania): Valladolid vs. Tenerife (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Arabian Champion's League (Last 32): Al Ahli Jeddah vs. Raja Casablanca (17:30)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Toulouse (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Alcoyano vs. Alicante (18:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Super League (Grecja): Atromitos vs. Panathinaikos (18:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Ionikos Nikea (18:00)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Besiktas (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. Club Brugge (18:00)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Super Ligaen (Dania): Randers vs. Brøndby (18:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Paulo vs. Atlético PR (19:00)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (23:25): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Barcelona (19:00)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- SKY Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (20:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (21:55): Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
- Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Racing Club vs. San Lorenzo (19:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Caetano vs. Vasco da Gama (19:00)
- Retransmisja (0:45): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Rapid Bucharest (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. Sporting Lisbon (20:15)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 2)


Gambrinus Liga (Czechy): Slovan Liberec vs. Mladá Boleslav (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Torino vs. Sampdoria (20:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:25): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (23:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Celta Vigo (21:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Valenciennes (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:50): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Cruzeiro vs. Santos FC (21:10)
- Retransmisja (23:30): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): River Plate vs. Gimnasia La Plata (21:10)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Fútbol Profesional (Kolumbia): Atlético Huila vs. Indep. Cúcuta (21:30)
- TV Colombia (30W - Irdeto 2)


Primera Division (Chile): Univ. Chile vs. Antofagasta (22:00)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Primera A (Ekwador): Emelec vs. LDU Quito (22:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Super Liga (Portugalia): União Leiria vs. Boavista (22:15)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Gimnasia Jujuy vs. Boca Juniors (23:30)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...