dodano: 2006-12-11 02:39 | aktualizacja:
2006-12-12 20:28
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 13 grudnia
FIFA Club World Championship (półfinał): Al Ahly vs. Internacional (11:20)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
OBN (4W - FTA)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:00): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Albanian Championship (Albania): Teuta vs. Apolonia (13:30)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
Puchar UEFA (Grupa E): Blackburn Rovers vs. Nancy (20:45)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa H): Fenerbahçe vs. Eintracht Frankfurt (20:45)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
-
Euro D (42E - FTA)
-
Kanal D (42E - FTA)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Arsenal (20:45)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Chelsea vs. Newcastle United (20:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:25): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:45): BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Grupa E): Feyenoord vs. Wisła Kraków (20:45)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa F): Espanyol vs. Austria Vienna (20:45)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa F): Zulte Waregem vs. Ajax (20:45)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Puchar UEFA (Grupa H): Palermo vs. Celta Vigo (20:45)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
La 7 (12.5W - FTA)
-
Retransmisja (23:05): MegaSport (4W - BISS)
Puchar UEFA (Grupa G): Paris St Germain vs. Panathinaikos (20:45)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Grupa G): Hapoel Tel Aviv vs. Mladá Boleslav (20:45)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Copa del Rey (Hiszpania): Levante vs. Atlético Madrid (21:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:15): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Copa Sudamericana (FINAŁ): Pachuca vs. Colo Colo (1:15)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (14.12 - 22:45): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (14.12 - 23:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.