reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Futbol w telewizji 13.12.2006

dodano: 2006-12-11 02:39 | aktualizacja: 2006-12-12 20:28
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 13 grudnia


FIFA Club World Championship (półfinał): Al Ahly vs. Internacional (11:20)
- Lumiere TV (39E - Griffin)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Sport Italia (13E - FTA)
- MegaSport (4W - BISS)
- OBN (4W - FTA)
- TV 3 Slovenija (4W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:00): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Albanian Championship (Albania): Teuta vs. Apolonia (13:30)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)


Puchar UEFA (Grupa E): Blackburn Rovers vs. Nancy (20:45)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Puchar UEFA (Grupa H): Fenerbahçe vs. Eintracht Frankfurt (20:45)
- Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
- Euro D (42E - FTA)
- Kanal D (42E - FTA)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)


Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Arsenal (20:45)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Chelsea vs. Newcastle United (20:45)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:25): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:45): BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Puchar UEFA (Grupa E): Feyenoord vs. Wisła Kraków (20:45)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
- TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)


Puchar UEFA (Grupa F): Espanyol vs. Austria Vienna (20:45)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Puchar UEFA (Grupa F): Zulte Waregem vs. Ajax (20:45)
- Canvas (19.2E - Seca 2)
- RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)


Puchar UEFA (Grupa H): Palermo vs. Celta Vigo (20:45)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- La 7 (12.5W - FTA)
- Retransmisja (23:05): MegaSport (4W - BISS)


Puchar UEFA (Grupa G): Paris St Germain vs. Panathinaikos (20:45)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Mega Channel (13E - Irdeto 2)
- TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Puchar UEFA (Grupa G): Hapoel Tel Aviv vs. Mladá Boleslav (20:45)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Copa del Rey (Hiszpania): Levante vs. Atlético Madrid (21:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:15): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Copa Sudamericana (FINAŁ): Pachuca vs. Colo Colo (1:15)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (14.12 - 22:45): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (14.12 - 23:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...