Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa 20 grudnia
Greek Cup (Grecja): Niki Volos vs. Ilisiakos (13:30)
-
ET 1 (13E - Irdeto 2)
Greek Cup (Grecja): Panionios vs. Skoda Xanthi (15:00)
-
ERT Sat (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Cypriote Cup (Cypr): Ethnikos Achna vs. Omonia Nicosia (15:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Arabian Champion's League (1/4 finału): Al Qadisiya vs. Zamalek (15:20)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Coupe de la Ligue (Francja): Sochaux vs. Le Mans (16:05)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
France 3 Sat (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
France 3 Sat (5W - FTA & Analog)
UEFA Arab Nations Cup (kwalifikacje): Jemen vs. Dżibuti (16:30)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
Turkiye Kupasi (Turcja): Gençlerbirligi vs. Besiktas (16:30)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Cypriote Cup (Cypr): APOEL Nicosia vs. Anorthosis Famagusta (17:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Greek Cup (Grecja): Panathinaikos vs. Apollon Kalamaria (17:45)
-
ERT Sat (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Coupe de la Ligue (Francja): Rennes vs. Reims (18:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
France 4 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
France 4 (5W - FTA)
Turkiye Kupasi (Turcja): Erciyesspor vs. Galatasaray (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
LFP Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Espanyol (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
LFP Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Villarreal (20:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Real Sociedad (20:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Gimnàstic vs. Real Betis (20:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Osasuna vs. Levante (20:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
DFB Pokal (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Bayern Munich (20:30)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Catania (20:30)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:10): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Internazionale (20:30)
-
TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Bravo 2 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
OBN (4W - FTA)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Torino vs. Roma (20:30)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Messina vs. Parma (20:30)
-
Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Udinese (20:30)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Ascoli (20:30)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport (13E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Livorno (20:30)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Fiorentina (20:30)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Empoli vs. Siena (20:30)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Reggina (20:30)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
Carling Cup (Anglia): Newcastle United vs. Chelsea (20:45)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:50): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
Coupe de la Ligue (Francja): Lyon vs. Nancy (21:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
France 3 Sat (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
France 3 Sat (5W - FTA & Analog)
LFP Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Deportivo La Coruña (21:00)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:30): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Recreativo Huelva (21:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 14 (13E - Videoguard)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (22:20): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:35): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:05): TV B92 (16E - Codicrypt)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.