reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-05 - 2020-07-06 - 2020-07-07

Futbol w telewizji 4.02.2007

dodano: 2007-02-03 21:40
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 4 luty


Liga Honra (Portugalia): Vitória Guimarães vs. Varzim (12:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Almería vs. Real Murcia (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Feyenoord (12:30)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:15): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. NEC Nijmegen (12:30)
- Retransmisja (16:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Utrecht (12:30)
- Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


FA Cup (Szkocja): Livingston vs. Celtic (14:00)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Carl Zeiss Jena (14:00)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Greuther Fürth (14:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Kaiserslautern (14:00)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Essen vs. Augsburg (14:00)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Unterhaching vs. Freiburg (14:00)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Roda JC (14:30)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Super Lig (Turcja): Gaziantepspor vs. Besiktas (15:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


GNF 1 (Maroko): Moghreb Tétouan vs. Olympique Safi (15:30)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super League (Grecja): OFI Crete vs. Ergotelis (15:45)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


1. Division (Cypr): Apollon Limassol vs. Anorthosis Famagusta (16:00)
- Lumiere TV (39E - Griffin)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Schalke 04 (17:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (18:50): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premiership (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Manchester United (17:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- 5 Kanalas (4W - BISS)
- MegaSport (4W - BISS)
- 2M Maroc (12.5W - BISS)
- Retransmisja (19:10): Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Stutgart (17:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:50): Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)


LFP Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Real Sociedad (17:00)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)


LFP Primera Division (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Villarreal (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Gimnàstic (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Getafe (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Real Betis (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Segunda 2B Group I (Hiszpania): Alcorcón vs. Rayo Vallecano (17:00)
- Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)


Liga BBVA (Hiszpania): Salamanca vs. Ejido (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Skoda Xanthi (18:00)
- ERT Sat (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Troyes vs. Lyon (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Super League (Grecja): AEK Athens vs. Olympiacos (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Alcoyano vs. Benidorm (18:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Primera Division (Meksyk): Pumas UNAM vs. Chiapas (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Carioca 2007 (Brazylia): Flamengo vs. Boavista (19:00)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Levante (19:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
- Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (20:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:30): Boom Sport (4W - Videoguard)


Paulista 2007 (Brazylia): Guaratinguetá vs. Corinthians (19:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Ligat Al (Izrael): Maccabi Haifa vs. Beitar Jerusalem (19:50)
- The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Paris St Germain (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:45): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:50): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Osasuna vs. Barcelona (21:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (21:45): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (23:00): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


Paulista 2007 (Brazylia): Palmeiras vs. Santos FC (21:10)
- Rede Record Internacional (28.2E & 19.2E & 30W - FTA)
- Retransmisja (23:20): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Aves (21:15)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax & Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division (Chile): Antofagasta vs. Universidad Chile (22:00)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Primera Division (Meksyk): Club América vs. Atlas (23:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama