reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-05 - 2020-07-06 - 2020-07-07

Futbol w telewizji 10.02.2007

dodano: 2007-02-10 06:07
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 10 luty


Championship (Albania): Dinamo Tirana vs. Vllaznia (13:30)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)


Championship (Albania): Teuta vs. Shkumbini (13:30)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)


Premiership (Anglia): Reading vs. Aston Villa (13:45)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- PremPlus (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:10): Canal + Mix (0.8W - Conax)


Beta Ethniki (Grecja): Veria vs. Ethnikos Pireaus (14:00)
- ET 3 (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Caykur Rizespor vs. Fenerbahçe (15:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Borussia Dortmund (15:30)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Energie Cottbus (15:30)
- Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Alemannia Aachen (15:30)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Hertha Berlin (15:30)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (17:00): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (18:00): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:45): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Retransmisja (19:50): Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Retransmisja (19:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:15): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:55): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (0:30): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Werder Bremen (15:30)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (20:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (20:15): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Grecja): Ergotelis vs. AEK Athens (15:45)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Championship (Anglia): Leeds United vs. Crystal Palace (16:00)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Manchester United vs. Charlton Athletic (16:00)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Mix (0.8W - Conax)
- Canal + Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:15): Canal + Sport 1 (D/F/N) (0.8W - Conax)


Premiership (Anglia): Chelsea vs. Middlesbrough (16:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Lider TV (36E & 13E - RAS)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- 5 Kanalas (4W - BISS)
- MegaSport (4W - BISS)
- 2M Maroc (12.5W - BISS)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:15): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:50): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:40): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Premiership (Anglia): Newcastle United vs. Liverpool (16:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N) (0.8W - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Retransmisja (17:50): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:15): Canal + Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): West Ham United vs. Watford (16:00)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:00): ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hibernian (16:00)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax & Cryptoworks)
- Retransmisja (18:00): ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Serie B (Włochy): Napoli vs. Piacenza (16:00)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (20:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Rimini vs. Genoa (16:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (21:45): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Pescara vs. Mantova (16:00)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Crotone vs. Cesena (16:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Lecce vs. Verona (16:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Modena vs. Albinoleffe (16:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Triestina vs. Treviso (16:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Arezzo vs. Frosinone (16:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Vicenza vs. Juventus (16:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- RAI International (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Brescia vs. Bari (16:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Sheffield United vs. Tottenham Hotspur (16:00)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:15): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Serie B (Włochy): Spezia vs. Bologna (16:00)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Everton vs. Blackburn Rovers (16:00)
- Retransmisja (18:10): ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Alavés (17:00)
- Real Madrid TV (19.2E & 13E & 30W - FTA)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Monaco (17:10)
- Kanal A (42E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (18:15): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (18:30): Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:30): SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Retransmisja (20:45): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)


Super League (Szwajcaria): Grasshoppers vs. Zurich (17:45)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Super League (Grecja): Panionios vs. Aris Thessaloniki (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Denizlispor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Manchester City (18:15)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- PremPlus (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (19:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Mineiro 2007 (Brazylia): Cruzeiro vs. Atlético MG (19:00)
- Retransmisja (1:15): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. NEC Nijmegen (19:30)
- Retransmisja (21:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Lorient (20:00)
- Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Real Madrid (20:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. St Etienne (20:00)
- Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Sedan (20:00)
- Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Valenciennes (20:00)
- Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Nice vs. Troyes (20:00)
- Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Nancy (20:00)
- Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Lille (20:00)
- Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Willem II (20:00)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. Heracles Almelo (20:00)
- Retransmisja (23:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Paulista 2007 (Brazylia): Palmeiras vs. Bragantino (21:10)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Taça de Portugal (Portugalia): Varzim vs. Benfica (21:30)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- RTP Madeira (30W - Nagravision 2)


LFP Primera Division (Hiszpania): Real Betis vs. Sevilla (22:00)
- E2 (42E - FTA)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- TV B92 (16E - Codicrypt)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Newell's Old Boys (22:20)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Atlante vs. Monterrey (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Banfield vs. Boca Juniors (1:10)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Tigres UANL vs. San Luis (2:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Atlas vs. Morelia (3:45)
- Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...
reklama