Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 11 luty
Liga BBVA (Hiszpania): Almería vs. Salamanca (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Segunda 2B Group IV (Hiszpania): Portuense vs. Linares (12:15)
-
Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Feyenoord (12:30)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (15:00): Sport Italia (13E - FTA)
-
Retransmisja (18:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Ajax (12:30)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (15:00): 2M Maroc (12.5W - BISS)
-
Retransmisja (16:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Championship (Anglia): Birmingham City vs. Stoke City (12:30)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
SportsNet World (7W - Irdeto 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Carl Zeiss Jena vs. Rot-Weiss Essen (14:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. 1860 Munich (14:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Erzgebirge Aue (14:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kickers Offenbach vs. Paderborn (14:00)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Wacker Burghausen vs. Koblenz (14:00)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Bolton Wanderers vs. Fulham (14:30)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (0:40): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. PSV Eindhoven (14:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. NAC Breda (14:30)
-
Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (15:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax & Cryptoworks)
-
Retransmisja (16:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Torino vs. Reggina (15:00)
-
TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
OBN (4W - FTA)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Internazionale (15:00)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Canal + Sport 1 (D/F/S) (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:30): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:45): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Siena (15:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:00): TeleSport Turkey (42E & 33E - FTA)
-
Retransmisja (20:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Ascoli (15:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Massina vs. Catania (15:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Livorno (15:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:25): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:25): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): Sport TV (30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Parma (15:00)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (20:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Lazio (15:00)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Gaziantepspor (15:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Udinese (15:00)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:00): La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Empoli (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Skoda Xanthi vs. AEL Larissa (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): Alfa TV (39E - Griffin)
Super League (Grecja): Apollon Kalamaria vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Super League (Szwajcaria): Young Boys vs. Basel (16:00)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
Division 1 (Egipt): Ismaili SC vs. Olymbic (16:30)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Arsenal vs. Wigan Athletic (17:00)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
5 Kanalas (4W - BISS)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Arminia Bielefeld (17:00)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (0:00): Alfa TV (39E - Griffin)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Buremberg (17:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
Royal League (Skandynawia): FC Copenhagen vs. Brøndby (17:00)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
LFP Primera Division (Hiszpania): Gimnàstic vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Real Zaragoza (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Espanyol (17:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Deportivo La Coruña (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Levante vs. Recreativo Huelva (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Getafe vs. Valencia (17:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (20:55): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Rayo Vallecano vs. S.S. Reyes (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Valladolid vs. Ciudad Murcia (17:30)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. OFI Crete (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Eldense vs. Alicante (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Sochaux (18:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
2M Maroc (12.5W - BISS)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Iraklis Saloniki (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Vestel Manisaspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Paulista 2007 (Brazylia): São Paulo vs. Corinthians (19:00)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera Division (Meksyk): Toluca vs. Pumas UNAM (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Barcelona vs. Racing Santander (19:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Tippeliga 1 (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:25): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (21:00): Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Marseille (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:50): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:30): Canal + Sport (13E - Seca 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Athletic Bilbao (21:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:50): TV B92 (16E - Codicrypt)
Primera Division Apertura (Argentyna): River Plate vs. Lanús (21:10)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Carioca 2007 (Brazylia): Botafogo vs. Flamengo (21:10)
-
Retransmisja (23:05): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Fútbol Profesional (Kolumbia): Deportes Quindío vs. Cúcuta (21:30)
-
TV Colombia (30W - Irdeto 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): San Lorenzo vs. Gimnasia Jujuy (23:30)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.