reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon dla Polski?

dodano: 2007-03-02 10:08 | aktualizacja: 2007-03-02 15:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: press/AG

nickelodeon_sk.jpg MTV Networks chce wprowadzić na nasz rynek kanał Nickelodeon, który może zadebiutować w Polsce jesienią 2007 roku lub na początku 2008 roku. Przeszkodą dla pojawienia się Nickelodeonu jest duża konkurencja na rynku kanałów tematycznych dla dzieci i młodzieży.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Firma aktualnie prowadzi badania rynkowe i wstępne rozmowy z operatorami kablowymi oraz platformami cyfrowymi, które mają rozstrzygnąć, czy stacja wejdzie na polski rynek.

W naszym kraju są już dostępne: Cartoon Network, Boomerang, Jetix, Jetix Play, Disney Channel, ZigZap, MiniMini, Hyper i Baby TV. Wkrótce może pojawić się kanał dziecięcy produkcji BBC.

Nickelodeon jest globalną marką koncernu Viacom, do którego należy MTV. W Stanach Zjednoczonych kanał pojawił się już w 1979 roku. Obecnie dystrybucja Nickelodeonu obejmuje m.in. Niemcy, Włochy, Wielką Brytanię, Australię oraz Rosję.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...