reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Mr. Orbita: Witam i zapraszam

dodano: 2007-03-16 11:33 | aktualizacja: 2007-03-27 15:05
autor: Mr. Orbita | źródło:

Mr. Orbita - Blog Nastały takie czasy, że prezentowanie własnych opinii z jednej strony jest w cenie, bo świadczy o tym, że posiada się jakieś własne poglądy na pewne sprawy (i oby niezależne), ale z drugiej nie jest łatwo znaleźć sposób i miejsce na sprzedanie tego, zwłaszcza jeśli przemyślenia będące \"matką\" wyrażanych opinii są ukierunkowane na wąską ścieżkę wiedzy, jak np.: technika satelitarna. Brzmi skomplikowanie? No właśnie - to cały ja ;) Witam na blogu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Popularnością cieszą się blogi poświęcone polityce, na drugim miejscu są zapewne "bL00gI" młodzieżowe, gdzieś tam dalej blogi o tematyce komputerowej - programiści chętnie je zakładają chwaląc się swoimi dokonaniami.

Czy znajdzie się miejsce na blog... satelitarny? No nie ukrywam, że mam taką nadzieję i liczę, że ktoś tu czasami zajrzy. Uruchomienie czegoś podobnego w jakimkolwiek innym miejscu w sieci byłoby nieco pozbawione sensu - wśród osób szukających uszczypliwych tekstów politycznych, czy bratnich duszy blog techniczny nie miałby zbyt dużych szans na przeżycie - jako część serwisu SAT Kurier będzie mu chyba najlepiej :)

W ramach Orbitalnego Bloga Mr. Orbity pojawią się felietony, które z jednej strony nie nadają się ani do serwisu internetowego SAT Kuriera jako news, ani do wydania drukowanego, ale jednak gdzieś muszą zaistnieć ;)

Całość będę traktować z przymrużeniem oka i niekiedy ironią, więc zanudzać (bardzo) was nie będę.

Witam i zapraszam do zaglądania zarówno do mnie, jak i na pozostałe blogi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Mr. Orbita


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...