reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Mr. Orbita: Witam i zapraszam

dodano: 2007-03-16 11:33 | aktualizacja: 2007-03-27 15:05
autor: Mr. Orbita | źródło:

Mr. Orbita - Blog Nastały takie czasy, że prezentowanie własnych opinii z jednej strony jest w cenie, bo świadczy o tym, że posiada się jakieś własne poglądy na pewne sprawy (i oby niezależne), ale z drugiej nie jest łatwo znaleźć sposób i miejsce na sprzedanie tego, zwłaszcza jeśli przemyślenia będące \"matką\" wyrażanych opinii są ukierunkowane na wąską ścieżkę wiedzy, jak np.: technika satelitarna. Brzmi skomplikowanie? No właśnie - to cały ja ;) Witam na blogu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Popularnością cieszą się blogi poświęcone polityce, na drugim miejscu są zapewne "bL00gI" młodzieżowe, gdzieś tam dalej blogi o tematyce komputerowej - programiści chętnie je zakładają chwaląc się swoimi dokonaniami.

Czy znajdzie się miejsce na blog... satelitarny? No nie ukrywam, że mam taką nadzieję i liczę, że ktoś tu czasami zajrzy. Uruchomienie czegoś podobnego w jakimkolwiek innym miejscu w sieci byłoby nieco pozbawione sensu - wśród osób szukających uszczypliwych tekstów politycznych, czy bratnich duszy blog techniczny nie miałby zbyt dużych szans na przeżycie - jako część serwisu SAT Kurier będzie mu chyba najlepiej :)

W ramach Orbitalnego Bloga Mr. Orbity pojawią się felietony, które z jednej strony nie nadają się ani do serwisu internetowego SAT Kuriera jako news, ani do wydania drukowanego, ale jednak gdzieś muszą zaistnieć ;)

Całość będę traktować z przymrużeniem oka i niekiedy ironią, więc zanudzać (bardzo) was nie będę.

Witam i zapraszam do zaglądania zarówno do mnie, jak i na pozostałe blogi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Mr. Orbita


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama