Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
31 marzec 2007
Liga 2 (Rumunia): Otopeni vs. Dunarea Galati (10:00)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Spartak Moscow (12:00)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA)
-
Retransmisja (20:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Saturn (13:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Celtic (13:30)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Liverpool vs. Arsenal (13:45)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (16:00): 5 Kanalas (4W - BISS)
-
Retransmisja (18:10): Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:00): RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:05): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Lokomotiv Moscow (14:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (16:50): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Beta Ethniki (Grecja): Kastoria vs. Asteras Tripolis (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Championship (Albania): Teuta vs. Flamurtari (14:00)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
Championship (Albania): KF Tirana vs. Luftetari (14:00)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. FC Moscow (14:00)
-
Retransmisja (19:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Dinamo Moscow (14:00)
-
Retransmisja (22:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. UTA Arad (14:30)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Universitatea Craiova (15:00)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
NB I (Węgry): Pécs vs. Ujpest (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Stal Alchevsk (15:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Khimki (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Schalke 04 (15:30)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:25): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (17:50): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:10): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Alemannia Aachen (15:30)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Werder Bremen (15:30)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:40): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
Retransmisja (20:15): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Manchester United vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (20:00): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:00): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:15): MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Charlton Athletic vs. Wigan Athletic (16:00)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Fulham vs. Portsmouth (16:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Bolton Wanderers vs. Sheffield United (16:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
Premiership (Anglia): Newcastle United vs. Manchester City (16:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): West Ham United vs. Middlesbrough (16:00)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
Super Cup (Szwecja): Elfsborg vs. Helsingborg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:00): TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Pescara vs. Juventus (16:00)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Napoli vs. Bari (16:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Arezzo vs. Bologna (16:00)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Lecce vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Brescia (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Verona (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Cesena (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Crotone (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
Si Mobil Liga (Słowenia): Domzale vs. Primorje (17:00)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Marseille (17:10)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
B PFG (Bułgaria): Chernomotets Burgas vs. Naftex (17:30)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Villarreal (18:00)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Reggina vs. Siena (18:00)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Watford vs. Chelsea (18:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
PremPlus (28.2E - Videoguard)
-
PremPlus HD (28.2E - Videoguard)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (18:45): Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
Premier League (Walia): Rhyl vs. The New Saints (18:15)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Xerez vs. Real Madrid Castilla (18:30)
-
Real Madrid TV (28.5E & 19.2E & 13E & 30W - FTA)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. PSV Eindhoven (19:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Salzburg (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. NEC Nijmegen (19:30)
-
Retransmisja (23:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Vaslui (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Sociedad vs. Levante (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Super Liga (Portugalia): Belenenses vs. Aves (20:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Espanyol (20:00)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (23:35): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Wisła Kraków (20:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. RKC Waalwijk (20:00)
-
Retransmisja (21:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Varteks vs. Dinamo Zagreb (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Roma vs. AC Milan (20:30)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Coupe de la Ligue (Francja): Lyon vs. Bordeaux (20:50)
-
France 2 (5W - FTA & Analog)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
2M Maroc National (12.5W - BISS)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
France 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Nueva Chicago (21:10)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Deportivo La Coruna (22:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Retransmisja (0:00): Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:20): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (0:00): TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Super Liga (Portugalia): Boavista vs. Paços Ferreira (22:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Paulista 2007 (Brazylia): Corinthians vs. Sertaozinho (23:10)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): San Luis vs. Chivas Guadalajara (1:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Quilmes vs. Racing Club (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Tigres UANL vs. Monterrey (3:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Meksyk): Atlas vs. Cruz Azul (4:45)
-
Retransmisja (5:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.