Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5 kwiecień 2007
Championship (Anglia): Southend United vs. Colchester (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Unirea Urziceni (14:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. Djurgarden (15:00)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. IFK Gotenberg (15:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Championship (Anglia): Leicester City vs. Derby County (15:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Juventus vs. Albinoleffe (16:00)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. National Bucharest (16:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie B (Włochy): Spezia vs. Genoa (16:00)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Mantova (16:00)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cesena vs. Modena (16:00)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Frosinone (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Arezzo (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Vicenza (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Crotone vs. Lecce (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pescara vs. Triestina (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bologna vs. Napoli (18:00)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Verona vs. Rimini (18:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Metalurg Donetsk (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premiership (Anglia): Manchester City vs. Charlton Athletic (18:15)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
PremPlus (28.2E - Videoguard)
-
PremPlus HD (28.2E - Videoguard)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Erciyesspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
NB I (Węgry): Fehérvár vs. Debrecen (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Premiership (Anglia): Everton vs. Fulham (20:30)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Retransmisja (21:50): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 2 (Francja): Strasbourg vs. Gueugnon (20:30)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Sparta Rotterdam (20:30)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie C2/C (Włochy): Catanzaro vs. Sorrento (20:45)
-
RAI Sport Sat (13E - FTA)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Vitória Setubal (21:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Primera División (Argentyna): Racing Club vs. Gimnasia Jujuy (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.