reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-01 - 2022-07-02

Futbol w telewizji 8.04.2007

dodano: 2007-04-07 17:04
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
8 kwiecień 2007


Liga BBVA (Hiszpania): Cádiz vs. Sporting Dijon (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Khimki vs. CSKA Moscow (13:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Kickers Offenbach (14:00)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Augsburg (14:00)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Wacker Burghausen vs. Kaiserslautern (14:00)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Carl Zeiss Jena (14:00)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Unterhaching vs. Braunschweig (14:00)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Zenit St Petersburg (14:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (16:55): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Rostov vs. Tom' Tomsk (14:00)
- Retransmisja (18:55): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): RKC Waalwijk vs. Ajax (14:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Business Channel (42E - FTA)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Groningen (14:30)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. AZ Alkmaar (14:30)
- Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Willem II (14:30)
- Retransmisja (20:00): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. Heracles Almelo (14:30)
- Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Premier League (Szkocja): St Mirren vs. Rangers (15:00)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Division 1 (Egipt): Tanta vs. Zamalek (15:00)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)


NB I (Węgry): MTK Hungaria vs. Vac (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Rubin Kazan' (15:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Luch Energiya (15:00)
- Retransmisja (21:35): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Sturm Graz (15:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Super League (Słowacja): Senec vs. MFK Kosice (16:00)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Mallorca vs. Getafe (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Levante vs. Real Betis (17:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Real Sociedad (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruna vs. Gimnastic (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Celta Vigo (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Nuremberg (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- IRIB TV 3 (62E - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:00): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Bochum (17:00)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Retransmisja (21:05): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Racing Santander (17:00)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)


Super Ligaen (Dania): Brondby vs. Randers (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)


GNF 1 (Maroko): Moghreb Tétouan vs. Ittihad Tanger (17:00)
- Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)


GNF 1 (Maroko): Jeunesse Massira vs. Wydad Casablanca (17:00)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Alavés vs. Salamanca (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Sedan vs. Toulouse (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (19:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera A (Ekwador): LDU Quito vs. El Nacional (18:30)
- Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Osasuna (19:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- IRIB TV 3 (62E - FTA)
- NTV Türk (42E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- TV B92 (16E - Codicrypt)
- Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Club América (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Independiente (19:00)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Gambrinus Liga (Czechy): Teplice vs. Jablonec (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Lille (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:30): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (0:55): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Atlético Madrid (21:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Paulista 2007 (Brazylia): Noroeste vs. Santos FC (21:00)
- Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Mineiro 2007 (Brazylia): Democrata vs. Atlético MG (21:00)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Carioca 2007 (Brazylia): Cabofriense vs. Vasco da Gama (21:00)
- Retransmisja (2:30): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Boca Juniors (21:10)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (0:15): Sport Italia (13E - FTA)
- Retransmisja (22:00): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Fútbol Profesional (Kolumbia): Deportivo Cali vs. Boyacá Chicó (22:00)
- TV Colombia (30W - Irdeto 2)


Primera A (Ekwador): Deportivo Cuenca vs. Olmedo (22:00)
- Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)


Primera División (Chile): Colo Colo vs. Puerto Montt (22:30)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Primera División (Argentyna): River Plate vs. Belgrano (23:30)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...