Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 4 maja 2007
Mistrzostwa Europy do lat 17 (Grupa B): Belgia vs. Anglia (16:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Universitatea Craiova (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Kickers Offenbach (18:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Erzgebirge Aue vs. Karlsruher (18:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Paderborn (18:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Mistrzostwa Europy do lat 17 (Grupa A): Francja vs. Niemcy (18:30)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Sivasspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
NB I (Węgry): Ujpest vs. Debrecen (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Egyptian Cup (Egipt): Zamalek vs. Beni Suef Telephone (19:30)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Górnik Zabrze (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Energie Cottbus (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Strasbourg vs. Brest (20:30)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Conference (Anglia): Exeter City vs. Oxford United (21:00)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Beira Mar vs. Boavista (21:30)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.