dodano: 2007-05-25 15:43 | aktualizacja:
2007-05-25 17:12
autor: Mr. Orbita |
źródło: goalzz.com
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek 25 maja
Siatkówka
Liga Światowa (Grupa D): Polska vs. Chiny (20:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Koszykówka
A1 (Włochy): Varese vs. Milano (20:30)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
ACB (Hiszpania): Barcelona vs. Casademont Girona (20:45)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Sobota 26 maja
Siatkówka
Liga Światowa (Grupa C): Kuba vs. Egipt (2:40)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
Liga Światowa (Grupa D): Polska vs. Chiny (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Liga Światowa (Grupa C): Rosja vs. Serbia (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Piłka ręczna
1. Bundesliga (Niemcy): Flensburg vs. Kiel (14:15)
-
Simulcast: NDR Fernsehen (19.2E - FTA & Analog)
1. Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Lemgo (14:15)
-
Simulcast: NDR Fernsehen (19.2E - FTA & Analog)
1. Bundesliga (Niemcy): Nordhorn vs. Goppingen (15:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Niedziela 27 maja
Koszykówka
NBA: Utah Jazz vs. San Antonio Spurs (2:30)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Alba Berlin vs. Artland Dragons (17:05)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
A1 (Grecja): Aris vs. Olympiacos Piraeus (18:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): EnBW Ludwigsburg vs. Bayer Giants Leverkusen (19:15)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
A1 (Grecja): Panathinaikos vs. Panionios (20:15)
-
ET 1 (13E - Irdeto 2)
Siatkówka
Liga Światowa (Grupa D): Bułgaria vs. Argentyna (16:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Liga Światowa (Grupa C): Rosja vs. Serbia (18:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Poniedziałek 28 maja
Koszykówka
NBA: Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons (2:30)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Wtorek 29 maja
Koszykówka
NBA: Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons (3:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Hokej
NHL: Anaheim vs. Ottawa (2:00)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Środa 30 maja
Koszykówka
NBA: Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons (2:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Hokej
NHL: Anaheim vs. Ottawa (2:00)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Czwartek 31 maja
Koszykówka
NBA: San Antonio Spurs vs. Utah Jazz (3:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Piątek 1 czerwca
Koszykówka
NBA: Detroit Pistons vs. Cleveland Cavaliers (2:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Siatkówka
Liga Światowa (Grupa D): Polska vs. Argentyna (20:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Liga Światowa (Grupa B): Włochy vs. Francja (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Sobota 2 czerwca
Koszykówka
NBA: Utah Jazz vs. San Antonio Spurs (3:00)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Hokej
NHL: Ottawa vs. Anaheim (2:00)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Piłka ręczna
1. Bundesliga (Niemcy): Grosswallstadt vs. Flensburg (15:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
1. Bundesliga (Niemcy): Kiel vs. Nordhorn (15:00)
-
Simulcast: NDR Fernsehen (19.2E - FTA & Analog)
1. Bundesliga (Niemcy): Goppingen vs. Hamburg (15:00)
-
Simulcast: NDR Fernsehen (19.2E - FTA & Analog)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.