reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet Dzieci w n za darmo

dodano: 2007-05-31 15:15
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: N

Neovision Pakiet \"Dzieci\", w skład którego wchodzą obecnie: Baby TV, Boomerang, Cartoon Network, Jetix i Jetix Play, a we wrześniu dołączą także: KidsCo i Da Vinci (nazwa robocza projektu) będzie dostępny dla wszystkich abonentów bezpłatnie do końca roku. Warunkiem jest zamówienie oferty n, lub aktywacja pakietu \"Dzieci\" 1 czerwca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak więc promocją są objęci zarówno nowi abonenci, wykupujący ofertę 1 czerwca, jak i obecni, telefonując w Dzień Dziecka do Biura Obsługi Klienta i aktywując pakiet "Dzieci".

Oferta będzie dostępna bezpłatnie do końca roku, a od września zostanie poszerzona o kolejne dwa kanały, co da łączną liczbę siedmiu stacji przeznaczonych dla młodszych widzów.

Pierwszy z nich to kanał KidsCo adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym (3-7 lat), wolny od przemocy i agresji o sprawdzonej formule edukacyjnej.

Druga nowość to kanał edukacyjny Da Vinci (robocza nazwa kanału), który pozwoli dzieciom i młodzieży poprzez rozrywkę i zabawę zdobywać konkretną wiedzę z dziedziny fizyki, chemii geografii, a nawet matematyki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama