Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 14 lipca 2007
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Saturn (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Dinamo Bryansk (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Asian Cup (AFC AC): Uzbekistan vs. Malezja (12:20)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Al Kass (26E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Oman TV 2 (26E - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
Peace Cup 2007: Bolton Wanderers vs. Chivas Guadalajara (13:00)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Spartak Moscow (14:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Asian Cup (AFC AC): Arabia Saudyjska vs. Indonezja (14:35)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Al Kass (26E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Oman TV 2 (26E - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Prime Sports (7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. GAIS (16:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist vs. Naftovik (16:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Irlandia Płn. vs. Everton (17:00)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
InterToto Cup (UEFA): Rubin Kazan' vs. Zalaegerszeg (17:00)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
InterToto Cup (UEFA): Gloria Bistrita vs. Maccabi Haifa (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Kryvbas (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Premier League (Rosja): Kuban Krasnodar vs. Khimki (18:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Schalke 04 vs. Middlesbrough (18:05)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Towarzyski: Werder Bremen vs. Basel (19:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. LASK Linz (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Ried (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Sturm Graz (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
InterToto Cup (UEFA): Vllaznia vs. Trabzonspor (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
InterToto Cup (UEFA): Slovan Bratislava vs. Rapid Wienna (20:15)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
Super Cup (Słowenia): Domzale vs. Koper (20:15)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Austria vs. USA (20:15)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Campeonatos (Brazylia): Gremio vs. Palmeiras (21:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
CONMEBOL (Copa América): Urugwaj vs. Meksyk (23:05)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Mistrzostwa Świata do lat 20 (FIFA): Hiszpania vs. Czechy (1:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Club América vs. Chelsea (3:00)
-
Chelsea TV (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (15.07 - 16:15): Sport Italia (13E - FTA)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.