reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CYFRA+ usprawnia sposoby regulowania należności

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Janusz SULISZ | źródło:

CYFRA+ rozesłała do abonentów informacje z nowymi sposobami regulowania należności za abonament w roku 2001Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od stycznia 2001 roku zamiast dotychczasowych książeczek opłat abonenci CYFRY+ będą otrzymywać co miesiąc rozliczenie należności z tytułu opłaty abonamentowej.

Rozliczenie to ma składać się z tradycycjnego formularza wpłaty należności, dokładnej informacji o płatnościach względem CYFRY+, w tym wysokość abonamentu, wpłaty z ostatniego miesiąca, bieżące saldo itd.

CYFRA+ ma nadzieję, że wprowadzenie systemu rozliczeń miesięcznych ułatwi abonentom kontrolę płatności i bieżącego salda oraz pomoże w aktualizowaniu informacji finansowych.

Do listu załączono przykładowy formularz rozliczenia z opisem poszczególnych pozycji.

Są już pierwsze zastrzeżenia do nowego systemu rozliczeń. Między innymi są niejasności dotyczące świeżo upieczonych abonentów i zbyt dużej komplikacji formularza, którego nie muszą wszyscy abonenci rozumieć. CYFRA+ udoskonali ten system w najbliższym czasie.

CYFRA+ stosując ten system rozliczeń zamierza wzorować się na znanych rozwiązaniach z sieci telefonii komórkowych np. Plusa czy Ery GSM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Apebox C2 4K Combo

Apebox C2 4K Combo - mały, tani odbiornik UHD 4K...

350 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama