Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 24 sierpnia 2007
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Anglia vs. Brazylia (10:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Korea Płn. vs. Nowa Zelandia (10:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Korea Płd. vs. Togo (13:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Peru vs. Kostaryka (13:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
2. Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Carl Zeiss Jena (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Munchengladbach (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Paderborn (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Arsenal Kyiv vs. Metalurg Donetsk (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Poli Iasi (18:30)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
NB I (Węgry): Diósgyör vs. Honvéd (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Dinamo Bucharest (19:15)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Unirea Urziceni (19:30)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Widzew Łódź (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Hamburg (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:10): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Heracles Almelo (20:30)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Eircom Premier League (Irlandia): Bohemians vs. Drogheda United (20:45)
-
TG 4 (28.2E - Videoguard)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.