Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 25 sierpnia 2007
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Hiszpania vs. Argentyna (9:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Honduras vs. Syria (9:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Liga 2 (Rumunia): Inter Gaz vs. Brasov (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Nigeria vs. Haiti (12:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Francja vs. Japonia (12:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (16:25): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Retransmisja (20:30): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Saturn (12:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 2 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. Sportul Studentesc (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (13:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premiership (Anglia): Sunderland vs. Liverpool (13:45)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Luch Energiya (14:15)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Karlsruher (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Hannover 96 (15:30)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
E2 (42E - FTA)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (19:15): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Werder Bremen (15:30)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Duisburg (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Fulham (16:00)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Chelsea vs. Portsmouth (16:00)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Film 2 Sport W/E (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:15): NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Premiership (Anglia): Arsenal vs. Manchester City (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (2:15): Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Retransmisja (19:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:00): Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): West Ham United vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:15): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Derby County vs. Birmingham City (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Bolton Wanderers vs. Reading (16:00)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. Hammarby (16:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. UTA Arad (16:00)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hearts (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Tango TV (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Kaposvár (16:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Vyscha Liha (Ukraina): Kryvbas vs. Dynamo Kyiv (16:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
Retransmisja (22:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Spartak Moscow (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Helsingborg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Zenit St Petersburg (16:30)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Cluj vs. Vaslui (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. CFR Cluj (17:00)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Marseille (17:10)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:10): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Sivasspor (17:45)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Torino (18:00)
-
24 TV (42E - FTA)
-
TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Panionios (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Adeccoligaen (Norwegia): Haugesund vs. Ham-Kam (18:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Division 1 (Egipt): Ismaili SC vs. Tersana (18:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Premiership (Anglia): Everton vs. Blackburn Rovers (18:15)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Wisła Kraków (18:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Viktoria Zizkov vs. Sparta Prague (18:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Championship (Anglia): Sheffield United vs. West Bromwich Albion (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Valerenga (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Super Cup (Cypr): APOEL Nicosia vs. Anorthosis Famagusta (19:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Wacker Innsbruck (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. NEC Nijmegen (19:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:15): Sport Italia (13E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Linz vs. SV Mattersburg (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SV Ried vs. Rapid Vienna (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. SCR Altach (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Pandurii (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Levski Sofia (19:45)
-
TV Bulgaria (13E - FTA)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Atlético Madrid (20:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (13E & 12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sitel (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport 5 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Lorient (20:00)
-
Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Le Mans (20:00)
-
Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Auxerre (20:00)
-
Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Toulouse (20:00)
-
Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Metz (20:00)
-
Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. Lens (20:00)
-
Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Sochaux (20:00)
-
Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Slaven Koprivnica (20:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Division 1 (Egipt): Al Ahly vs. Ghazl Mahalla (20:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Super League (Grecja): Skoda Xanthi vs. PAOK Thessaloniki (20:15)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Vitória Guimaraes (20:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Livorno (20:30)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
24 TV (42E - FTA)
-
TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (22:00): Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (0:15): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Gaziantepspor vs. Besiktas (20:45)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Getafe (22:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Super Liga (Portugalia): Belenenses vs. Sporting Braga (22:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Campeonatos (Brazylia): Corinthians vs. Cruzeiro (23:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Independiente (23:20)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera A (Ekwador): El Nacional vs. Deportivo Quito (0:00)
-
Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Atlas (2:00)
-
Retransmisja (26.08 - 15:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. San Lorenzo (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.