reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Niemczech

dodano: 2007-08-28 20:03 | aktualizacja: 2008-02-28 11:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: ses astra

ASTRA2Connect SES Astra sfinalizowała nowy kontrakt na sprzedawanie swojego produktu, pozwalającego na dwukierunkowy, satelitarny dostęp do Internetu o wysokiej prędkości Astra2Connect dla klientów w Niemczech. Kontrakt został podpisany z niemieckim dowstawcą Internetu i serwisów telekomunikacyjnych, H3 Netservice.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy kontrakt na dystrybucję Astra2Connect w Niemczech został podpisany z dostawcą telekomunikacyjnym Filiago w marcu.

Astra2Connect jest rozwiązaniem, opartym w pełni na przekazie satelitarnym, szerokopasmowego dostępu, który dostarcza serwisy dual- i triple-play bez jakiegokolwiek wsparcia naziemnego. Oparta wyłącznie na przekazie satelitarnym infrastruktura DSL oferuje wyjątkową możliwość dla regionów bez naziemnego szerokopasmowego dostępu na używanie Internetu DSL o wysokiej prędkości.

Według oficjalnych danych Niemieckiego Ministra ds. Ekonomii i Technologii, przynajmniej 2,9 mln niemieckich gospodarstw domowych nadal nie ma dostępu do szerokopasmowego Internetu.

SES Astra oferuje Astra2Connect hurtowo dla dużych dostawców serwisów, takich jak operatorzy telekomunikacyjni, nadawcy serwisów internetowych i operatorzy szerokopasmowi w Europie, którzy sprzedadzą go dla swoich indywidualnych klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...