reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 9/2007 - w sprzedaży od 08.09.2007

dodano: 2007-09-06 12:35 | aktualizacja: 2007-10-08 11:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk_9_2007_okladka_1.jpg SAT Kurier 9/2007 - Test odb. Azbox ST710 - Kathrein UFS910 HD na Linuksie - Test Fergusonów serii FX - Nowe odbiorniki Dreambox - Nowe odbiorniki AB IPBox - Unicable - z LNB jedym kablem do 4 tunerów - Nowe oprogramowanie odbiorników - Albańska platforma DigitAlb - Wóz dla Canal+ Sport HD - Anysee - najmniejszy odb. dla Cyfry+ - Start TVN HD i TVN CNBC Biznes Nikt nie ma tylu wykazów kanałów: - FTA z pasma C (4GHz) - radiowe kanały FTA - kanały HDTV z orbity - MPEG 90E-45W (1 str. więcej) - FTA Hot Bird+Astra Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Nie możesz kupić SAT Kuriera - nie lataj po mieście, tylko zamów prenumeratę - 11 wydań za 99zł -- SAT Kurier subscription 2007 Europa - zamów prenumeratę z wysyłką w całej EuropieProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że w 2007 SAT KURIER wydawany jest jako miesięcznik

SAT KURIER jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami w 2007 roku, przy czym wydanie 7-8/2007 było wydaniem wakacyjnym - połączono wydanie lipcowe i sierpniowe - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie.

W magazynie SAT KURIER pod nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” zwiększyliśmy liczbę stron o 8, ale zapowiadamy kolejną potrzeba zwiększenia liczby stron ze względu na jesienny sezon, wystawę SAT KRAK 2007 w dniach 18-20.10.2007 i ogromne zainteresowanie reklamodawców.

Wynika to ze wzrostu liczby kanałów (w wydaniu 9/2007 musieliśmy dodać kolejną stronę dla wykazu kanałów MPEG z orbity), a tym samym drukujemy najbardziej potrzebne wykazy kanałów, by ułatwić dostęp do informacji, które pomagają instalatorom, sieciom kablowym, nadawcom i czytelnikom.


Systematycznie drukujemy wykaz kanałów HDTV, bo ich liczba wzrasta bardzo szybko. Dodaliśmy wykaz kanałów nieznanego w Polsce pasma C(4GHz), a jest tam wiele interesujących i egzotycznych kanałów. Będziemy popularyzować to pasmo, bo i konwertery 4GHz na pasmo C nie są wcale takie drogie (140zł), a odbiór w Polsce, jak najbardziej możliwy.

Dodatkowo zmiennie pojawiać się będą wykazy kanałów radiowych FTA, wykaz kanałów polskich platform (głównie po istotnych zmianach na listach w dekoderach), wykaz kanałów analogowych, wykaz kanałów tematycznych, itd. Najważniejsze są jednak porównania sprzętu oraz opisy/testy odbiorników wprowadzanych do sprzedaży na polskim rynku.

W wydaniu SAT KURIER 9/2007 polecamy wiele informacji o nowościach na rynku, w tym o nowych odbiornikach Ferguson z serii FX, które już trafiły do sprzedaży.

Polecamy też interesujący artykkuł "Unicable w praktyce", czyli jak jednym kablem z jednego konwertera obsłużyć 4 tunery oraz jak korzystać z oferty albańskiej platformy DigitAlb. Abonentów Cyfry+ zainteresują szczegóły realizacji transmisji meczów Orange Ekstraklasy w Canal+ Sport HD informacje na temat wozu transmisyjnego Canal+ Sport HD. Polecamy też interesujący felieton 'Cisza przed burzą czy lekka bryza' autorstwa Jerzego Michałka, w którym autor podkreślił sukcesy i porażki trzech polskich platform w okresie wakacyjnym.

Przeprowadziliśmy też testy super-odbiornika Azbox ST710 oraz pierwszego w Polsce odbiornika HD na Linuksie - Kathreina UFS910.
Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.Powstała BAZA DYSTRYBUTORÓW SAT KURIERA - lista polecanych przez nasz magazyn najlepszych firm tv-sat z danymi adresowymi, kontaktami oraz mapą dojazdu z Google, a także informacjami, co do usług instalacyjnych - już teraz czekamy na zgłoszenia kolejnych firm. Reklama w Internecie i w drukowanym SK za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...