dodano: 2007-09-18 18:13 | aktualizacja:
2007-09-19 00:09
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 19 września 2007
Mistrzostwa Świata Kobiet 2007 (FIFA): Australia vs. Kanada (11:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ESPN (15W - PowerVu)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Świata Kobiet 2007 (FIFA): Norwegia vs. Ghana (11:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Od 11:30: Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Od 11:30: Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
-
Od 11:30: British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Asian Champion's League (AFC): Seongnam Chunma vs. Al Karama (12:00)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata Kobiet 2007 (FIFA): Brazylia vs. Dania (14:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
ESPN (15W - PowerVu)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Świata Kobiet 2007 (FIFA): Chiny vs. Nowa Zelandia (14:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Asian Champion's League (AFC): Sepahan vs. Kawasaki Frontale (17:30)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Wisła Kraków vs. Górnik Zabrze (17:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Lens vs. FC Copenhagen (18:00)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Baltic League (Bałkany): Liepajas Metalurgs vs. FK Ekranas (18:40)
-
LTV 7 (5E - Videoguard)
Ligakupa (Węgry): Vasas vs. Debrecen (19:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Asian Champion's League (AFC): Al Wahda vs. Al Hilal (20:00)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 7 (7W - Irdeto 2)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Liga Mistrzów (UEFA): Arsenal vs. Sevilla (20:45)
-
nsport HD - kanał 60 (13E - Conax CAS7)
-
eTV South Africa (68.5E - FTA)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + 2 Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sigma TV (39E - Griffin)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 6 Latvia (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:20): Rustavi 2 (42E - FTA)
-
Retransmisja (23:00): TV 3 Slovenija (16E - FTA)
-
Retransmisja (0:55): bTV (57E - BISS)
-
Retransmisja (22:45): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Viasat 4 (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (UEFA): Slavia Prague vs. Steaua Bucharest (20:45)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Viasat Xtra 4 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:45): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Liga Mistrzów (UEFA): Sporting Lisbon vs. Manchester United (20:45)
-
nsport - kanał 58 (13E - Conax CAS7)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:05): NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (0:15): RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (UEFA): Barcelona vs. Lyon (20:45)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
D Spor (42E - FTA)
-
Rustavi 2 (42E - FTA)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
TV 3 Slovenija (4W - FTA)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
bTV (57E - BISS)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Kanaal Twee (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
m1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Sigma Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
-
TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:50): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:15): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (UEFA): Rangers vs. Stuttgart (20:45)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 HD (19.2E - FTA)
-
A la Carté (19.2E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Sky One (28.2E - Videoguard)
-
Sky One HD (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 5 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): nsport HD (13E - Conax CAS7)
-
Retransmisja (23:00): ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:40): Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (0:00): Sport TV (30W - Nagravision 2)
Liga Mistrzów (UEFA): Fenerbahçe vs. Internazionale (20:45)
-
nsport - kanał 57 (13E - Conax CAS7)
-
Star TV Türk (42E - FTA)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RAI Uno (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 6 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 5 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:45): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (0:45): TV B92 (16E - Codicrypt)
-
Retransmisja (1:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Liga Mistrzów (UEFA): PSV Eindhoven vs. CSKA Moscow (20:45)
-
nsport - kanał 59 (13E - Conax CAS7)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive 1 (28.2E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Retransmisja (0:00): Star TV Türk (42E - FTA)
-
Retransmisja (22:40): Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:45): Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
Liga Mistrzów (UEFA): Roma vs. Dynamo Kyiv (20:45)
-
RTR Sport Planeta (13E - FTA)
-
1+1 (4W - BISS)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): Sigma Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Copa Libertadores (CONMEBOL): Boca Juniors vs. Sao Paulo (2:45)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Major League Soccer (USA): Real Salt Lake vs. L.A. Galaxy (3:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.