reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 10/2007 - w sprzedaży od 09.10.2007

dodano: 2007-10-08 11:38 | aktualizacja: 2007-10-08 13:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk10_2007_1_sk.jpg SAT Kurier 10/2007 - 50 lat duńskiej firmy Kjaerulff1 - Homecast DVB-T MPEG4 HD - Test Golden Interstara 830CI Xpeed - Nowy dekoder Strong dla Cyfry+ - Obrotnica HH mount SMR-1224 - Raport z wystawy IFA2007 w Berlinie - Raport z IBC2007 w Amsterdamie - Centrum satelitarne Cyfrowego Polsatu - Rosyjska platforma Trikolor TV - Maszty antenowe Televes - Nowy software dla nboxa HDTV recordera - Płaskie telewizory Pioneer KURO - Satelita Amos 3 wkrótce na orbicie W tym wydaniu najaktualniejsza lista kanałów z nboxa HDTV: - kanały HDTV z orbity - MPEG 90E-45W - FTA Hot Bird+Astra Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Nie możesz kupić SAT Kuriera - nie lataj po mieście, tylko zamów prenumeratę - 11 wydań za 99zł -- SAT Kurier subscription 2007 Europa - zamów prenumeratę z wysyłką w całej EuropieProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że w 2007 SAT KURIER wydawany jest jako miesięcznik

SAT KURIER jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami w 2007 roku, przy czym wydanie 7-8/2007 było wydaniem wakacyjnym - połączono wydanie lipcowe i sierpniowe - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie.

W magazynie SAT KURIER pod nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” zwiększyliśmy liczbę stron o 8, ale zapowiadamy kolejną potrzeba zwiększenia liczby stron ze względu na jesienny sezon, wystawę SAT KRAK 2007 w dniach 18-20.10.2007 i ogromne zainteresowanie wystawców i reklamodawców. SAT KRAK2007 to nie tylko sama wystawa tv-sat, ale także interesujące konferencje w dniach 18.10.2007 (DVB-T i DVB-C) i 19.10.2007, a szczególnie panel dyskusyjny o rozwoju HDTV w Polsce 19 października o godz. 13.00 w którym mają wziąć udział:

- Maciej Sojka i Artur Przybysz - odpowiednio Prezes i Wiceprezes ITI Neovision ( telewizja nowej generacji n)
- Andrzej Matuszyński - Członek Zarządu platformy Cyfrowy Polsat,
- Farid Belkhodja - Dyrektor Wykonawczy Pionu Obsługi Abonentów CYFRY+ (jest jednocześnie członkiem Rady Dyrektorów CANAL+ Cyfrowy),
- Piotr Herod - Dyrektor Marketingu Toshiba Television Central Europe.

Prowadzący ten panel: Jerzy Michałek i Janusz Sulisz.

Podczas wystawy SAT KRAK 2007 rozlosowanych zostanie wiele cennych nagród:
- odbiorniki HD (Topfield HD),
- anteny satelitarne
- oraz akcesoria od wystawców i sponsorów wystawy.

Ze względu na gwałtowny wzrost liczby kanałów cyfrowych od wydania 9/2007 musieliśmy dodać kolejną stronę dla wykazu kanałów MPEG z orbity. Poza tym drukujemy najbardziej potrzebne wykazy kanałów, by ułatwić dostęp do informacji, które pomagają instalatorom, sieciom kablowym, nadawcom i czytelnikom.


Systematycznie drukujemy wykaz kanałów HDTV, bo ich liczba wzrasta bardzo szybko - tylko w Polsce jest ich 7, a będzie jeszcze w październiku 8, bo zostanie załączony Polsat Sport HD. Tym razem dodaliśmy wykaz kanałów z nboxa HDTV dla platformy n, uwzględnilismy w niej nowe kanały: OTV i religia.tv.

Dodatkowo zmiennie pojawiać się będą wykazy kanałów radiowych FTA, wykaz kanałów polskich platform (głównie po istotnych zmianach na listach w dekoderach), wykaz kanałów analogowych, wykaz kanałów tematycznych, itd. Najważniejsze są jednak porównania sprzętu oraz opisy/testy odbiorników wprowadzanych do sprzedaży na polskim rynku.

W wydaniu SAT KURIER 10/2007 polecamy wiele informacji o nowościach na rynku, w tym o nowych, tańszych odbiornikach Topfield HD, które już trafiają do sieci sprzedaży.

Polecamy też interesujący artykuł o rosyjskiej platformie Trikolor TV oraz module DRE-Crypt CI.

Warto przeczytać felieton 'Telewizyjny hokus-pokus' autorstwa Jerzego Michałka, w którym autor pisze o wprowadzaniu DVB-T w Polsce.

Przeprowadziliśmy też testy super-obrotnicy SMR-1224 do anten satelitarnych od 1.2 do 2.5m oraz pierwszego w Polsce odbiornika HD/MPEG4 dla DVB-T- z firmy Homecast.
Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.

Powstała BAZA DYSTRYBUTORÓW SAT KURIERA - lista polecanych przez nasz magazyn najlepszych firm tv-sat z danymi adresowymi, kontaktami oraz mapą dojazdu z Google, a także informacjami, co do usług instalacyjnych - już teraz czekamy na zgłoszenia kolejnych firm. Reklama w Internecie i w drukowanym SK za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...