reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zobacz telewizory LCD i DVD HD Toshiba na SAT KRAK 2007

dodano: 2007-10-12 19:37
autor: Anna Sulisz | źródło:

toshiba Na targach swoją ofertę prezentować będzie TOSHIBA Television Central Europe Sp. z o.o. Spółka powstała w 2007 roku swoją działalność zainicjowała ogromną inwestycją w pod wrocławskich Kobierzycach gdzie TOSHIBA wybudowała fabrykę telewizorów LCD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od swojego oficjalnego otwarcia 16 października fabryka będzie wstanie produkować ponad 40 tysięcy telewizorów dziennie. Z czasem jej moce produkcyjne będą zwiększane.

Oferta TOSHIBA TTCE w Polsce to przede wszystkim telewizory LCD. W jesiennym lokalnym katalogu nalazło się 19 modeli LCD TV dostępnych w 7 seriach produktowych. W katalogu firmy znajdują się zarówno proste – podstawowe modele o małych przekątnych jak i zawansowane technologicznie modele o przekątnych nawet do 57”.

Tegoroczna oferta TOSHIBA to także odtwarzacze HD DVD Video. HD DVD to technologia opracowana przez koncerny: TOSHIBA, Microsoft oraz Intel.

HD DVD to technologia, która dzięki zastosowaniu błękitnego lasera umożliwia zapis większej ilości danych na dyskach optycznych o tych samych rozmiarach, co płyty DVD. Zwiększenie pojemności dysków optycznych pozwoliło na stworzenie formatu HD DVD Video, który umożliwia zapis w wysokiej rozdzielczości ścieżek audio oraz wideo.

Oprócz jakości HD – każdy odtwarzacz HD DVD Video oferuje również funkcje interaktywne, łączność z Internetem oraz dekodowanie formatów dźwięku Dolby Digital Plus oraz Dolby TruHD. HD DVD Video to jedyny format HD zatwierdzony przez DVD forum – organizację, która zarządza formatem DVD Video. HD DVD Video cieszy się popularnością w polskiej branży DVD. Na terenie Polski znajdują się już 3 tłocznie płyt HD DVD oraz trzy studia autoringowe – postprodukcja.

Płyty na HD DVD wydali już trzej polscy dystrybutorzy: Monolith, SPI oraz Best Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...