reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animax w Polsce od 1 stycznia 2008

dodano: 2007-10-17 11:31 | aktualizacja: 2016-05-06 15:10
autor: Anita Dąbek | źródło: Wirtualne Media/Inf. własna

1 stycznia 2008 roku nadawanie rozpocznie polska wersja kanału Animax. Należy on do Sony Pictures International, a jego oferta programowa dedykowana jest japońskim serialom anime. Stacja będzie dystrybuowana w naszym kraju przez HBO Polska.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Kontent do nowego kanału pochodzić będzie pochodzić z japońskich studiów produkujących anime, które w całości zostały wykupione przez Sony - powiedział Marcin Skabara, marketing manager HBO Polska.Animax jest skierowany przede wszystkim do ludzi po 20. roku życia, tzw. „young adults”.Kanał nadaje już m.in. w Czechach i na Węgrzech, ale dzieli tam czas antenowy z MiniMaxem i zaczyna swoje nadawanie dopiero po godz. 20:00. - W Polsce Animax będzie pełnym kanałem z ułożoną na nasz rynek ramówką - poinformował Skabara. Jednak nie są znane szczegóły dotyczące godzin emisji.Kreskówki będą emitowane w wersji z lektorem, kanał zaproponuje także specjalne okienka filmów animowanych w oryginalnej wersji językowej. Zabraknie wersji dubbingowanych - zainteresowanie nimi w Polsce jest niewielkie.Animax dołączy do pakietów cyfrowych sieci kablowych oraz do platform satelitarnych (aktualnie trwają rozmowy ze wszystkimi trzema graczami na polskim rynku), a w przyszłości być może także za pośrednictwem telefonów komórkowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama