Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 27 października 2007
Série B (Brazylia): Santo André vs. Ipatinga (0:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Newell's Old Boys (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Liga 2 (Rumunia): Otopeni vs. Progresul (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 2 (Rumunia): Concordia Chiajna vs. Dunarea Giurgiu (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Universitatea Craiova (13:00)
-
Kanal D Romania (62E - FTA)
NB II (Węgry): Tokol vs. Ferencváros (13:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Championship (Anglia): Charlton Athletic vs. Queens Park Rangers (13:45)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:45): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Gloria Buzau (14:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Zadar vs. Dinamo Zagreb (15:00)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Cluj vs. Steaua Bucharest (15:00)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Werder Bremen (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Karlsruher (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Bochum (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
Retransmisja (21:45): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Nuremberg (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Middlesbrough (16:00)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (16:30): RTS 2 (16E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Birmingham City vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:15): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Motherwell (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (19:15): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Manchester City (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Reading vs. Newcastle United (16:00)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Bologna (16:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Fulham (16:00)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Metz vs. Nancy (17:10)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Torino vs. Cagliari (18:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Sturm Graz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Austria Kärnten (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SV Ried vs. Salzburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Levadiakos (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (28.10 - 0:10): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. West Ham United (18:15)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Górnik Zabrze (18:15)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Belenenses vs. Académica (18:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Championship (Anglia): Burnley vs. Southampton (18:20)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Ponte Preta vs. Brasiliense (19:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Poli Timisoara (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Valenciennes (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Toulouse (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Strasbourg (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Nice (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Caen (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Auxerre (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Marseille (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Feyenoord (20:00)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Real Betis (20:00)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Juventus (20:30)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Sporting Lisbon (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
SIC International (16E - FTA)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Deportivo La Coruna (22:00)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Cruzeiro vs. Atlético PR (22:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.