reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Cyfrowy chce przejąć rynek

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło:

6 marca Polsat Cyfrowy podpisał umowę z firmą Asat na dystrybucję dekoderów platformy w promocji 100zł+99zł oraz na zbieranie abonamentu przy nowo udostępnionych dekoderach. Opłata abonamentowa jest obowiązkowa i wynosi 25 zł miesięcznie. Umowa została podpisana na 1 rok.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Planowany termin uruchomienia sprzedaży w autoryzowanych punktach Polsatu Cyfrowego, to 11 marca 2002 roku. Obsługa powinna być natychmiastowa i bez zbędnej zwłoki, aby nie zniechęcać klientów którzy już zdecydowali się na zakup.

Na początku akcji Polsat spodziewa się dużej liczby telefonów, gdyż
podobno w APS są kolejki na dekodery. Klient musi przedstawić dowód
osobisty oraz drugi dokument (może to być wyłącznie: paszport, prawo jazdy, karta kredytowa ze zdjęciem, książeczka wojskowa, pozwolenie na broń, książeczka emeryta lub rencisty wraz wraz z ostatnim odcinkiem emerytury/renty). Kserokopie dokumentów należy wykonać w APS - jeśli nie ma takiej możliwości obowiązek ten ciąży na kliencie. Dane na obu dokumentach muszą być w 100% zgodne.

W promocji 100+99 dekoder musi zostać dostarczony do mieszkania abonenta pod adres zameldowania lub zamieszkania (ale nie więcej niż dwa dekodery pod jeden adres)i podłączony do istniejących urządzeń odbiorczych. Czynność ta musi być potwierdzona protokołem podpisanym przez klienta i instalatora.

Możliwe jest też na życzenie klienta zainstalowanie anteny satelitarnej wraz z konwerterem - koszt takiej usługi nie może być większy niż 122 zł + koszty anteny i oprzyrządowania. W przypadku montażu anteny klient nie musi już wnosić opłaty 50 zł. Procedura weryfikacji i instalacji nie jest wymagana jedynie w stosunku do klienta, który wniósł opłatę abonamentową za rok z góry.

Jednocześnie punkty APS zostały upoważnione do pobierania opłat
abonamentowych za cztery (100 zł) lub dwanaście miesięcy (300zł) z góry. Możliwość ta istnieje wyłącznie przy udostępnieniu nowego terminala Polsatu Cyfrowego.

"Starzy" abonenci nadal mogą wpłacać za pakiety wyłącznie przy pomocy przelewu na konto bankowe Polsatu Cyfrowego Ten sposób pobierania abonamentu nie dotyczy pakietu Playboy TV. Klient musi dostać potwierdzenie wpłaty z kolejnym numerem i pieczątką APSu tudzież podpisem sprzedawcy. Uprawnienia powinny zostać nadane abonentowi najpóźniej w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...