reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n: od 1 grudnia 5 nowych kanałów

dodano: 2007-12-01 00:01 | aktualizacja: 2007-11-30 18:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

Neovision Od 1 grudnia do oferty telewizji nowej generacji weszło 5 nowych kanałów filmowych: Universal Channel, SCI FI Channel (bez dodatkowych opłat w „hity filmowe”), Filmbox, Nonstop Kino i Nonstop Kino HD (opcja dodatkowa „filmbox” - w grudniu bezpłatne).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opcja dodatkowa „filmbox”

Od 1 stycznia 2008 roku kanały Filmbox, Nonstop Kino, Nonstop kino HD wejdą do oferty platformy n na zasadzie opcji dodatkowej.

W grudniu opcja dodatkowa „filmbox” będzie oferowana dla wszystkich klientów bezpłatnie, natomiast od nowego roku opłata będzie wynosić 15 zł.

Filmbox to kanał oferujący wyłącznie filmy komercyjne zarówno polskie, jak i zagraniczne z gatunków między innymi takich jak komedie, filmy akcji, romanse, filmy grozy, sci-fiction. Rocznie kanał zaprezentuje 400 premierowych tytułów z odziałem gwiazd takich jak Steven Seagal, Chuck Norris, i Jean – Claude van Damme.

Nonstop kino to kanał dedykowany miłośnikom kina zagranicznego, pokazuje najświeższe premiery, a wśród nich filmy nagradzane na festiwalach, nowe hollywoodzkie produkcje oraz kino niezależne.

Nonstop kino HD oferuje swoim widzom najwyższą jakość dźwięku i obrazu, przeznaczony jest dla osób o wysokich wymaganiach. Obraz prezentowany na tym kanale jest bardziej zbliżony do jakości prezentowanej na ekranach kinowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...