reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Kurier 12/2007 - w sprzedaży od 06.12.2007

dodano: 2007-12-05 19:25 | aktualizacja: 2007-12-12 23:42
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk12_2007_small_sk.jpg SAT Kurier 12/2007 Podwójna okładka + płyta DVD dla abonentów TESTY: - TechniSat DigiCorder HD S2 z dyskiem 500GB - Philips DSR7201 - HD PVR Cyfry+ - Multi Band Converter - jak podłączyć nbox recordera na jednym kablu? - karty DVB-PCI w praktyce PORADY: - dobór konwertera do anteny - Zamiana sygnału naziemnego i sat MPEG-4 na odbiorniku MPEG-2 - odbiór DVB-T ze Śremu i Warszawy w odbiorniku combo GI - mapki zasięgu nadajników DVB-T MPEG4 w Polsce - nowy moduł CI - Viaccess NP4 Extra - tanie moduły CI Smit - wreszcie można coś zobaczyć, czyli SexView HQ WYKAZY: - kanały HDTV z orbity - MPEG 90E-45W - FTA Hot Bird+Astra - Digital Radio FTA - kanały analogowe - C-band (4GHz) FTA Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Opłać abonament SAT Kuriera za 2008 do 15 stycznia - 11 wydań/99 zł + płytę DVD z SAT Krak 2007 + cenne nagrodyProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że od 2007 roku magazyn telewizji cyfrowej SAT KURIER wydawany jest jako miesięcznik.

SAT KURIER w 2008 roku będzie wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami, przy czym wydanie 7-8/2008 będzie wydaniem wakacyjnym - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2008 (Polska) lub 55 euro w Europie.

Tak jak w 2007 także w roku 2008 wydanych zostanie 11 wydań SAT Kuriera za co trzeba będzie zapłacić ciągle tyle samo - tylko 99 zł. Można już opłacać abonament SAT Kuriera za 2008 rok, a abonenci, którzy opłacą abonament najpóźniej do 15 stycznia 2008 wezmą udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez redakcję i firmy reklamujące się w naszym magazynie.

W wydaniu SAT KURIER 12/2007 polecamy wiele informacji o nowościach na rynku, w tym test Multi Band Convertera firmy Johansson, które pozwala na wykorzystanie jednego kabla w ścianie z podwójnego konwertera Twin do np. nbox HDTV Recordera lub innego tunera/dekodera PVR Twin - Philips PVR HD Cyfry+ lub TechniSat HD S2.

Interesujący jest testodbiornika TechniSat DigiCorder HD S2X z dyskiem 160-500GB, niemieckim odbiorniku HD z dyskiem. TechniSat Polska wprowadził go do sprzedaży w grudniu.

Testujemy dekoder HD z dyskiem dla Cyfry+ z firmy Philips DSR7201/91 z dyskiem 250GB.

Praktyczne testy różnych kart DVB PCI do komputera, czyli doświadczenia wieloletniego użytkownika satelitarnych kart komputerowych.

Hitem tego wydania jest test zestawu do odbioru DVB-T w MPEG4 przy pomocy odbiornika combo Golden Interstar GI T/S 870CRCI Xpeed oraz modułów CI Neotion NP4 - udało się i nie ma przeciwskazań, aby w ten sposób oglądać testowe emisje ze Śremu i Warszawy.

Jako uzupełnienie - mapki zasięgu nadajników DVB-T(MPEG4) ze Śremu i Warszawy. Potwierdzono odbiór z nadajnika ze Śremu we Wrocławiu!

Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji w roku 2008.

Powstała BAZA DYSTRYBUTORÓW SAT KURIERA - lista polecanych przez nasz magazyn najlepszych firm tv-sat z danymi adresowymi, kontaktami oraz mapą dojazdu z Google, a także informacjami, co do usług instalacyjnych - już teraz czekamy na zgłoszenia kolejnych firm. Reklama w Internecie i w drukowanym SK za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...