reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Słupsk cyfrowo w Vectrze

dodano: 2007-12-18 17:02 | aktualizacja: 2008-02-15 22:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: vectra

Vectra_logo_sk.jpg Po pomyślnych testach sieć kablowa Vectra rozpoczęła stałą emisję programu lokalnego TV Słupsk w wersji cyfrowej. Przejście z nadawania analogowego na cyfrowe pozwoliło na wersję stereofoniczną oraz dołączenie usługi elektronicznego przewodnika po programach (EPG).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pod względem technicznym wydzielenie jednego z programów cyfrowych tak, aby oglądany był tylko w jednej miejscowości, nie jest proste. Technikom Vectry udało się to dzięki wykorzystaniu nowych możliwości systemu zarządzającego całością cyfrowej emisji, który obsługuje obecnie 15 miast. Słupscy abonenci cyfrowej Vectry nie będą już musieli przełączać się na analogowy odbiór, aby obejrzeć swój ulubiony program.

Telewizje lokalne to wyróżnik sieci kablowych w Polsce, nie ma ich w ofercie platform satelitarnych czy też wśród telewizji naziemnych - powiedział Krzysztof Burmer, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Obsługi Klienta Vectry. Vectra od początku istnienia wspiera działanie lokalnych telewizji w swojej sieci. Jako jeden z największych operatorów w Polsce mamy też jedną z największych widowni telewizji lokalnych - obecnie ich programy mogą oglądać mieszkańcy 60 miejscowości. udostępnienie emisji wszystkich naszych programów lokalnych w wersji cyfrowej.

Telewizja Słupsk jest obecna w sieci Vectry od 1998 roku. Producentem i nadawcą programu jest Studio Produkcji Telewizyjnej i Reklamy OSKAR. TV Słupsk nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Codziennie realizuje godzinny program, emitowany premierowo o godzinie 17:15. Składa się on z informacji lokalnych oraz audycji o charakterze informacyjnym, publicystycznym i edukacyjnym. Serwis dostępny jest także w Internecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama