reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Niemczech poprzez Yato

dodano: 2007-12-19 12:00 | aktualizacja: 2008-02-28 11:31
autor: Anita Dąbek/Janusz Sulisz | źródło: ses

ASTRA2Connect SES Astra podpisał swój trzeci duży kontrakt na oferowanie klientom w Niemczech dostępu do satelitarnego Internetu dwukierunkowego Astra2Connect. Nowy partner dystrybucyjny Yato będzie korzystał z ASTRA2Connect, aby oferować swoim klientom serwisy triple play za pomocą satelity.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwa pozostałe kontrakty, dotyczące oferowania Astra2Connect w Niemczech, podpisane zostały przez dostawcę telekomunikacyjnego Filiago i STARDSL. Astra2Connect oferowany jest także w Austrii, Szwajcarii i Irlandii. 20 grudnia podczas konferencji prasowej w Warszawie ma się okazać, kto będzie dystrybutorem usługi Astra2Connect w Polsce.

Dostawca telekomunikacyjny Yato, który ma siedzibę w Zug (Szwajcaria), specjalizuje się w dostarczaniu Internetu w Europie, a także serwisów telekomunikacyjnych i cyfrowych poprzez satelitę. Szefem jest Elmar Hülsmann, były zastępca szefa niemieckiego dostawcy telekomunikacyjnego Arcor.

Astra2Connect jest rozwiązaniem w pełni opartym na dwukierunkowej komunikacji satelitarnej. Zapewnia szerokopasmowy dostęp, który dostarcza klientom serwisów dual- i triple-play bez wsparcia naziemnego.

Ten innowacyjny serwis oferuje wyjątkową możliwość dla regionów bez naziemnego szerokopasmowego dostępu na korzystanie z szybkiego Internetu. Siedem niemieckich magazynów handlowych, które przetestowały ASTRA2Connect poleciło nowy serwis jako “szybkie i inteligentne połączenie z Internetem”, które jest “porównywalne do DSL” i oferuje “atrakcyjne szerokopasmowe rozwiązanie oparte na komunikacji satelitarnej dla wszystkich tych, którzy żyją w szerokopasmowych pustyniach Niemiec albo Europy.”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...