reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Mr. Orbita: Więcej spokoju na 2008 rok...

dodano: 2007-12-24 15:16 | aktualizacja: 2008-01-10 19:34
autor: Mr. Orbita | źródło:

Mr. Orbita - Blog Dziś w Świątecznej atmosferze niezwykle krótko, ale rzeczowo. Kończy się 2007 rok, można nieco zwolnić tempo i coś skrobnąć na blogu. Podsumowaniem zajął się już p. red. naczelny Janusz Sulisz, mi pozostało już tylko życzenia złożyć ;)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wraz z kolegą Jackiem w wolnych chwilach przeglądamy sobie Wasze komentarze do artykułów w serwisie. Podczas przedświątecznej rozmowy nasunęła się nam jedna myśl i byliśmy co do niej w 100% zgodni.

Poza zdrowiem, szczęściem, pomyślnością zarówno w życiu osobistym, jak i w finansach chcielibyśmy życzyć Wam więcej spokoju

W ostatnich miesiącach wyraźnie nasiliła się wojna zwolenników i przeciwników poszczególnych platform cyfrowych w Polsce. W komentarzach przewija się nieustanne narzekanie, niekiedy doprowadzone do skrajnej postaci, jak w temacie o nRadio HD, czy o BBC w Cyfrowym Polsacie, albo Movies 24 w Cyfrze+. Kluczem do zrozumienia problemu jest fakt, że każda z platform stara się nam dogodzić.

Jeśli mimo to oferta nam nie odpowiada, to zamiast biadolić przy każdej okazji czas zmienić ofertę na konkurencję i już :)

Są tacy, co narzekają praktycznie od ponad pół roku i zamiast już dawno przejść do czegoś innego - nadal się męczą. Po co? Najwyższy czas w ramach postanowień noworocznych podjąć decyzję. Akurat okazji jest bez liku, bo każda z platform coś zmienia w regulaminie, a to może być podstawą zerwania umowy. Oczywiście rozumiem raz, czy dwa, bo ideału nie ma, ale kurcze pół roku ciągle to samo?

Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co tu się będzie działo, jakby dołączyły jeszcze dwie platformy, co nie jest wykluczone i jak widać na przykładzie Rumunii - wykonalne w praktyce (Dolce TV, Digi TV, Boom, Max TV i FocusSat).

Dlatego właśnie życzę Wam więcej spokoju, bo to nie My się mamy denerwować i przekrzykiwać na forach, co jest lepsze, a to platformy mają walczyć o Nas i wybieramy to co nam najbardziej odpowiada, aby już więcej nie być zawiedzionym jakością oferowanych usług.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Mr. Orbita


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...