reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Czechach, na Słowacji i Węgrzech

dodano: 2007-12-28 15:06 | aktualizacja: 2008-02-28 11:30
autor: Anita Dąbek | źródło: parabola.cz

ASTRA2Connect Dwukierunkowy Internet z satelity, który oferowany jest przez spółkę SES Astra pod nazwą Astra2Connect, pojawi się w Czechach, na Słowacji, a także na Węgrzech, czyli w kolejnych regionach Europy Środkowej. W Polsce Astra2Connect będzie dostepny od 2 stycznia 2008 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Astra2Connect jest rozwiązaniem, opartym w pełni na przekazie satelitarnym, szerokopasmowego dostępu, który dostarcza serwisy dual- i triple-play bez jakiegokolwiek wsparcia naziemnego. Oparta wyłącznie na przekazie satelitarnym infrastruktura DSL oferuje wyjątkową możliwość dla regionów bez naziemnego szerokopasmowego dostępu na używanie Internetu DSL o wysokiej prędkości.

Od kwietnia 2007 roku usługa Astra2Connect pojawiła się w Niemczech - jest tam trzech operatorów. Poza tym oferowana jest w Szwajcarii, Austrii i Irlandii, a od stycznia 2008 także w Polsce przez spółkę Euro Marketing Group.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...