reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Czechach, na Słowacji i Węgrzech

dodano: 2007-12-28 15:06 | aktualizacja: 2008-02-28 11:30
autor: Anita Dąbek | źródło: parabola.cz

ASTRA2Connect Dwukierunkowy Internet z satelity, który oferowany jest przez spółkę SES Astra pod nazwą Astra2Connect, pojawi się w Czechach, na Słowacji, a także na Węgrzech, czyli w kolejnych regionach Europy Środkowej. W Polsce Astra2Connect będzie dostepny od 2 stycznia 2008 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Astra2Connect jest rozwiązaniem, opartym w pełni na przekazie satelitarnym, szerokopasmowego dostępu, który dostarcza serwisy dual- i triple-play bez jakiegokolwiek wsparcia naziemnego. Oparta wyłącznie na przekazie satelitarnym infrastruktura DSL oferuje wyjątkową możliwość dla regionów bez naziemnego szerokopasmowego dostępu na używanie Internetu DSL o wysokiej prędkości.

Od kwietnia 2007 roku usługa Astra2Connect pojawiła się w Niemczech - jest tam trzech operatorów. Poza tym oferowana jest w Szwajcarii, Austrii i Irlandii, a od stycznia 2008 także w Polsce przez spółkę Euro Marketing Group.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...