reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 nowe kanały w Aster

dodano: 2008-01-02 12:38 | aktualizacja: 2008-02-15 22:25
autor: Anita Dąbek | źródło: aster

Aster Z końcem 2007 roku sieć kablowa Aster wzbogaciła swoją ofertę o kolejne kanały telewizyjne: filmowy Movies 24, komediowy Comedy Central i skierowany głównie do kobiet kanał o tematyce ślubów - Wedding TV. Są one dostępne są od 31 grudnia 2007 r. dla abonentów telewizji analogowej Aster, w pakiecie Basic.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Movies 24 to kanał poświęcony filmom wyprodukowanym specjalnie na potrzeby małego ekranu. Oferta programowa kanału zawiera szeroką gamę gatunków filmowych od romansów po thrillery. W Movies 24 można obejrzeć produkcje docenione przez krytyków, tworzone przez nagradzanych i nominowanych do wielu nagród reżyserów małego ekranu.

Movies 24 znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Wielkiej Brytanii. W ofercie Aster kanał Movies 24 dostępny jest na częstotliwości 295,25 MHz (s17).

Comedy Central to kontrowersyjny i opiniotwórczy kanał komediowy, prezentujący najśmieszniejsze komedie obok najostrzejszej satyry polityczno-obyczajowej. W ofercie stacji znajdują się najpopularniejsze produkcje komediowe z rynku europejskiego i amerykańskiego oraz m.in. jeden z najbardziej cenionych programów satyrycznych na świecie „The Daily Show” z Jonem Stewartem.

Comedy Central w ofercie Aster znajduje się na częstotliwości 311,25 MHz (s19).

Wedding TV to pierwszy na świecie kanał tematyczny poświęcony związkom, relacjom partnerskim, romansom i ślubom. Wedding TV zainteresuje tych, którzy uwielbiają romantyczną - ślubną i weselną atmosferę, a także wszystkich, którzy są zafascynowani nieprzewidywalnym i pasjonującym światem związków między kobietami i mężczyznami.

Wedding TV dotychczas dostępny był tylko w ofercie telewizji cyfrowej Aster (pakiet BasicPLUS). W pakiecie analogowym Basic kanał pojawił się na częstotliwości 455,25 (s37).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama