Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 19 stycznia 2008
Towarzyski: Viking vs. América RN (0:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
2. Lig (Turcja): Sakaryaspor vs. Orduspor (12:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Hibernian (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (13:45): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20.01 - 0:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (15:00): Tango TV (5E - Videoguard)
Championship (Anglia): Sheffield Wednesday vs. Sheffield United (13:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20.01 - 0:45): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Oftasspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Reading vs. Manchester United (16:00)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:55): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Arsenal (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Birmingham City vs. Chelsea (16:00)
-
Canal+ Hits Sport (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:00): Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (20:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Middlesbrough (16:00)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Sunderland (16:00)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:15): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Derby County (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Kilmarnock (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Pisa vs. Bologna (16:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
Ligat Al (Izrael): Maccabi Herzliya vs. Hapoel Tel Aviv (16:10)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Niemcy): Magdenburg vs. Schalke 04 (16:30)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
GNFE-1 (Maroko): WAC Casablanca vs. OCK Khouribga (16:30)
-
2M Maroc Satellite (19.2E & 13E - FTA)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Paris St Germain (17:10)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20.01 - 0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:10): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
1. Division (Cypr): Ethnikos Achna vs. Omonia Nicosia (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Atalanta (18:00)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (18:10): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): Atromitos vs. AEK Athens (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Apollon Kalamaria (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Kasimpasa (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Bolton Wanderers (18:15)
-
Canal+ Hits Sport (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:30): Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Championship (Anglia): Watford vs. Charlton Athletic (18:20)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligat Al (Izrael): Hapoel Kfar-Saba vs. Maccabi Haifa (18:30)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Carioca 2008 (Brazylia): Fluminense vs. Cardosa Moreira (19:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. AZ Alkmaar (19:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Willem II (19:30)
-
Retransmisja (20.01 - 0:05): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Strasbourg (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Bordeaux (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Valenciennes (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Metz vs. Monaco (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Rennes (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Lille (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Caen (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. KV Mechelen (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Sevilla (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20.01 - 0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Roda JC (20:00)
-
Retransmisja (22:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Heracles Almelo (20:00)
-
Retransmisja (20.01 - 9:40): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Torino (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (20.01 - 0:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Paulista 2008 (Brazylia): Ituano vs. Portuguesa (21:10)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20.01 - 0:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Valencia (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Sitel (4W - FTA)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Paulista 2008 (Brazylia): Paulista vs. Ponte Preta (23:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.