dodano: 2008-02-07 03:02 | aktualizacja:
2008-02-08 03:27
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 9 lutego 2008
Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Hibernian (13:30)
-
ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00 & 10.02 - 0:30): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (13:45): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (10.02 - 0:45): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Newcastle United (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Championship (Albania): Vllaznia vs. Teuta (14:30)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Le Mans (15:10)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (15:55): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (17:30): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (15:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Hamburg (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (20:30): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (10.02 - 0:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Karlsruher (15:30)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Hansa Rostock (15:30)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Hertha Berlin (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Duisburg (15:30)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. AEK Athens (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Brescia (16:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
Premier League (Anglia): Everton vs. Reading (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Portsmouth (16:00)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Derby County vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Birmingham City (16:00)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (10.02 - 0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Fulham (16:00)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Falkirk (16:00)
-
Business Channel (42E - FTA)
Africa Cup of Nations (CAF): Ghana vs. Wybrzeże Kości Słoniowej (18:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
BBC Interactive (28.2E - FTA)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Atromitos (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (10.02 - 0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Veria (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Fiorentina (18:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Blue Square Premier (Anglia): Cambridge United vs. Stevenage Borough (18:15)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Championship (Anglia): Leicester City vs. Plymouth Argyle (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Heerenveen (19:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (10.02 - 0:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Utrecht (19:30)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Metz (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Sochaux (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Lille (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Toulouse (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Auxerre (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. St Etienne (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Lorient (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Jupiler League (Belgia): Charleroi vs. Sint-Truiden (20:00)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruna vs. Getafe (20:00)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Murcia vs. Villarreal (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Enter TV Serbia (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Feyenoord (20:00)
-
Tele2 2e Kanaal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (21:45): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Groningen (20:00)
-
Retransmisja (23:35): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Reggiana (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (10.02 - 0:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Paulista 2008 (Brazylia): Noroeste vs. Portuguesa (21:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:55): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Taça de Portugal (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Marítimo (21:45)
-
SIC (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Barcelona (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Colón Santa Fe (22:20)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Chile): Palestino vs. Colo Colo (22:30)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Paulista 2008 (Brazylia): Palmeiras vs. Guarani (23:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.