Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 13 lutego 2008
Greek Cup (Grecja): OFI Crete vs. Agrotikos (15:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Puchar UEFA (UEFA): Galatasaray vs. Bayer Leverkusen (18:45)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): AEK Athens vs. Getafe (19:00)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): Brann vs. Everton (20:00)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:45): TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Livorno (20:30)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:50): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:30): TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (UEFA): Werder Bremen vs. Sporting Braga (20:30)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Puchar UEFA (UEFA): PSV Eindhoven vs. Helsingborg (20:45)
-
Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Puchar UEFA (UEFA): Anderlecht vs. Bordeaux (20:45)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (UEFA): Marseille vs. Spartak Moscow (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
M6 (5W - Analog)
-
Ren TV Moldova (39E - FTA)
-
M6 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
FA Cup (Szkocja): Dundee United vs. St Mirren (20:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Rangers vs. Panathinaikos (21:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Puchar UEFA (UEFA): Sporting Lisbon vs. Basel (21:45)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:25): Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.